Connect with us

تمرینات

جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی در اولین تمرین ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی

اولین تمرین ستارگان هنر ایران در سال 97 برگزار شد.

جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی در اولین تمرین ستارگان هنر ایران در سال 97 برگزار شد.

شنبه 18 فروردین ماه راس ساعت 22:30 در ورزشگاه شهدای اوین ، اولین جلسه تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در سال 97 در حالی برگزار شد که طبق رسم هر سال جشن تولد هومن جوادی (متولد 17 فروردین) و علی لهراسبی (متولد 20 فروردین) قبل از آغاز تمرین برگزار شد. البته بر روی کیک تولد نام بابک صحرایی (متولد 15 فروردین) نیز نوشته شده بود که خودش در تمرین حضور نداشت و حاضرین به افتخار او نیز دست زده و تولدش را گرامی داشتند.

جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی در تمرین

در تمرین امشب ابتدا هومن جوادی پس از تبریک مجدد سال نو کمی راجع به فعالیتهای سال جدید با حاضرین صحبت کرد و سپس تمرینات اولیه و گرم کردن را آغاز کردند.

بعد از انجام تمرینات اولیه حاضرین در غالب سه تیم به فوتسال دستگرمی پرداختند:

⚪️ تیم سفید:
علی لهراسبی، بابک زرین، سعید ترابی، مهدیار

???? تیم قرمز:
فرهاد صالحی، فرزاد شیرمحمدی، شاهین رحمانی، حمیدرضا صمدی، سینا ذکایی

⚫️ تیم مشکی:
اشکان خشایی، امین مومنی پور، بنیامین مظفری، سعید شریف زاده، پدرام آزاد

دروازه بانان:
کامیار فدوی و کوروش ملکی
با حضور:
هومن جوادی، محمدرضا عیوضی، احسان میرزایی (ماساژور تیم)، رویا ابن تقی (عکاس تیم)

در پایان یک مسابقه دستگرمی بین دو تیم سفید و مشکی برگزار شد که تیم مشکی با نتیجه 5 بر 3 برنده شد و شیرینی تمرین بعدی بر عهده فرهاد صالحی و شاهین رحمانی بازندگان مسابقه افتاد:
⚪️ تیم سفید:
علی لهراسبی، بابک زرین، سعید ترابی، فرهاد صالحی، شاهین رحمانی، سینا ذکایی (فرزاد شیرمحمدی)
⚫️ تیم مشکی:
بنیامین مظفری، سعید شریف زاده، اشکان خشایی، پدرام آزاد، امین مومنی پور، کامیار فدوی

در تمرین امروز نکته قابل توجه آمادگی بالا و گلزنیهای زیاد امین مومنی پور و پدرام آزاد با توجه به مدتی غیبت در تمرینات بود.

 

کیک جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی

جشن تولد هومن جوادی و علی لهراسبی - کیک

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمرینات

علی انصاریان هم از بین ما رفت

منتشر شده

در

علی انصاریان هم از بین ما رفت

یادبود علی انصاریان و مهرداد میناوند در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

علی انصاریان هم از بین ما رفت. این جمله تلخ اولین جمله ای بود که در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران بین هنرمندان رد و بدل می شد. بعد از چهارشنبه تلخ هفته گذشته که مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت، این چهارشنبه نیز علی انصاریان عزیز فوتبالیست با تعصب گذشته و بازیگر مهربان و دوست داشتنی این روزها رخت از جهان بست و ناباورانه و با مشیت الهی ننه علی را تنها گذاشت.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران نیز همچون پنجشنبه گذشته اینبار تحت تاثیر درگذشت علی انصاریان برگزار شد و در ابتدای تمرین با حضور اعضای تیم و مهمانان عزیزی چون اصغر همت و میرطاهر مظلومی یادبود کوچکی برای این دو عزیز از دست رفته برگزار شد و هنرمندان در کنار تابلو عکس کوچک اما نافذ این دو یار افتخاری تیم فوتبال ستارگان هنر ایران شمع روشن کردند و به یادشان سخن گفتند. هومن جوادی، اصغر همت، میرطاهر مظلومی، منوچهر هادی، محمدرضا عیوضی، پویا امینی و محمدرضا مهدوی در گرامیداشت علی و مهرداد صحبت کردند و متفق القول یادآور شدند که ای کاش تا وقتی زنده هستیم قدر یکدیگر را بدانیم و در مقابل هم گذشت کنیم که هیچ چیز ارزش دوستی ها و همراهی های صادقانه را ندارد.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

آری، علی انصاریان هم از بین ما رفت و چه آسان این روزها این چنین جملاتی را تکرار میکنیم.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

 

ادامه مطلب

تمرینات

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

تمرینات منظم با تعداد محدود در روزهای پنجشنبه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در پنجشنبه های دوست داشتنی تمرینات منظمی را با تعداد نفرات محدود برگراز می کند. با توجه به اینکه حضور در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مود توجه و استقبال بسیاری از هنرمندان عرصه های مختلف سینما و موسیقی قرار گرفته و این تیم هم اکنون چیزی حدود 100 هنرمند را در عضویت دارد، با تصمیم هومن جوادی مدیرعامل تیم در پایان هفته که به “پنجشنبه های دوست داشتنی” نامگذاری شده، تمرینات خاصی با تعداد محدودی از اعضا برگزار میگردد.

در این تمرین تعدادی از اعضا بطور ثابت و همیشگی حضور دارند و تعدادی نیز در هر هفته با صلاحدید کادر فنی تغییر می کنند تا هم هنرمندان جدید خود را در کنار قدیمی تر ها محک بزنند و هم ترکیب مطمئنی از تیم به دست آید. 

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

ادامه مطلب

تمرینات

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران آغاز شد

منتشر شده

در

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران

تمرینات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران آغاز شد

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران که از زمان شیوع بیماری کرونا تعطیل شده بود از روز شنبه 15 شهریور ماه در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز شد.

در این تمرین اعضای قبلی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در کنار هنرمندان سرشناسی که به عنوان عضو جدید در اولین جلسه سری جدید تمرینات اضافه شده بودند تمرین بسیار خوب و با نشاطی را انجام دادند. در ابتدا ماسک های مخصوص باشگاه و لباس های جدید به بازیکنان داده شد و هنرمندان پس از انداختن عکس های ویژه آغاز تمرینات، دقایقی پای صحبت هومن جوادی مدیرعامل و نیما نکیسا مدیرفنی تیم نشستند و سپس تمرینات اولیه آماده سازی را – که در جلسه اول به دلیل دوری از آمادگی جسمانی اکثر حاضرین خیلی سبک برگزار شد – زیر نظر احمد محمدی بازیکن – مربی تیم انجام دادند.

بعد از تمرین هنرمندان در قالب دو تیم سرمه ای و زرد به فوتبال دستگرمی بسیار جذاب و پر هیجانی پرداختند که ستاره این تمرین “بهنام بانی” با سه گل و یک پاس گل بود که یکی از این گل ها از روی یک ضربه کاشته و به زیبایی زده شد. ضمنا علی ایلیا ترانه سرای موفق این روزهای موسیقی در درون دروازه موفق به مهار سه ضربه پنالتی شد که نشان از آمادگی وی میداد.

✅ حاضرین در تمرین 

در دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران نفرات زیر حضور داشتند:

ردیف بالا ایستاده از راست:
احسان میرزایی، هادی کاظمی، بهرنگ علوی، مهراد جم، مبین شادلو، بهنام بانی، حمید اصغری، حامد برادران، سعید سام، گرشا قباد، کوروش ملکی، مجتبی پوربخش، پویا امینی، فرزاد شیرمحمدی، بنیامین مظفری، امیر انتظامی، نیما نکیسا،  مازیار خویشوند، محمدرضا عیوضی
ردیف وسط از راست:
امید زندگانی، احمد محمدی، سیدجواد یحیوی، آرش سنجابی، علی جهان، ایلیا منفرد، کامیار فدوی، فربد فروغی، پدرام آزاد، یاسر بینام، محمدعلی صناعی، فرهاد صالحی
نشسته از راست:
احمد پورخوش، اشکان برادران، شاهین رحمانی، حامد کاظمی، آرش نوایی، دانیال عبادی، سعید شریف زاده، علی ایلیا، هادی حسینی، شاهین آرین، ناصر زینالی، ماهان عبدی، هومن جوادی و حسین شمسایی

غایبین سرشناسی که به دلیل مشغله های کاری در جلسه اول حضور نداشتند:
منوچهر هادی، امیر جعفری، پوریا پورسرخ، سیدجواد هاشمی، بابک زرین، ساعد سهیلی، سینا مهراد، مهدی ماهانی، محمد علیزاده، کاوه خداشناس، فرهاد جواهرکلام، مسعود جهانی، هوتن جوادی، علی سفلی و تعداد دیگری از هنرمندان بودند که به زودی به تمرینات اضافه خواهند شد.

 

ادامه مطلب

برترین ها