Connect with us

مسابقات

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست با احترام به جانباختگان سقوط هواپیما

منتشر شده

در

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

ستارگان هنر ایران پیروز مسابقه خیریه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست تحت پوشش بنیاد خیریه زینب کبری (3) با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

در مراسم قبل از شروع مسابقه برنامه های شاد و متنوعی برای حاضرین در سالن اجرا شد و همچنین سروش مظهری خواننده جوان و عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به اجرای موسیقی پرداخت. حضور بانوان د رکنار خانواده هایشان جهت تماشای این مسابقه که در سالن ورزشی ورزشگاه پاس در شهرک اکباتان برگزار شد، شور و هیجان خاصی را در مجموعه به وجود آورده بود و تقریبا 1000 نفر این مسابقه خیریه را از نزدیک تماشا کردند.

ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپست

حضور هنرمندانی چون سرکار خانم پوری بنایی، شیوا ابراهیمی، علی عامل هاشمی، ارسطو خوش رزم  و هومن گامنو و همچنین پرویز برومند و خسرو حیدری بازیکنان سابق استقلال و تیم ملی گرمای خاصی به این مسابقه خیریه بخشیده بود. قبل از مسابقه تندیس یادگاری توسط سرکار خانم پوری بنایی و خانم فاطمه برزگر (مدیر عامل بنیاد خیریه زینب کبری و مادر معصومه ابتکار) به هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران به نمایندگی از این تیم اهدا شد.

قبل از آغاز بازی، به پیشنهاد اعضای باشگاه ستارگان هنر ایران یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان بی گناه حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی برقرار شد و حاضرین برای همه آن درگذشتگان طلب آرامش ابدی و برای بازماندگانشان آرزوی صبر کردند. روحشان شاد

ترکیب اصلی ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

احمد محمدی، حامد برادران، پویا امینی، مجتبی پوربخش، نیما نکیسا و سید جواد هاشمی (کاپیتان)

مسابقه

جمعه 4 بهمن 1398 
ساعت 15:00
ورزشگاه پاس شهرک اکباتان

ستارگان هنر ایران 3 – بنیاد خیریه زینب کبری 2

گلها:
آرش نوایی ⚽
احمد محمدی ⚽
نیما نکیسا (پنالتی) ⚽

✅ بازیکنان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

ترکیب اصلی:
نیما نکیسا، سید جواد هاشمی (کاپیتان)، پویا امینی، حامد برادران، احمد محمدی
نفرات ذخیره:
علی سفلا، کیوان ساکت اف، آرش نوایی، گرشا قباد، سعید شریف زاده، مجید یلان، مبین شادلو، حامد کاظمی، محسن ایزی، فربد فروغی، سروش مظهری، محسن نیکو سخن

مدیر تیم : هومن جوادی
سرمربی: محمدرضا مهدوی
مربی: محمدرضا عیوضی
مدیر فنی: هوتن جوادی
سرپرست: حسین شمسایی
ماسور و پزشکیار: احسان میرزایی، مصطفی یوسف زاده
عکاس: فرشید ترقی

با تشکر ویژه از حضور پر انرژی : بهرنگ علوی، پدرام کریمی، داود ناقور، شاهین آرین، فرزاد شیرمحمدی و فرهاد صالحی عزیز که بودنشان کنار تیم بسیار تاثیر گذار و خوشحال کننده بود.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پدرام کریمی، هومن جوادی و بهرنگ علوی

شرح کامل بازی

نیمه اول:

بازی با یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان صانجه دلخراش سقوط هواپیما آغاز شد. تیم حریف متشکل بود از تعدادی بازیکن حرفه ای فوتسال که از همان ابتدا با بهترین ترکیب و جهت یک کسب یک برد قاطع پا به میدان گذاشته بودند. در یکی از صحنه هایی که تیم ستارگان در حال حمله بود بر خلاف جریان بازی و به دلیل لیز بودن سطح زمین مسابقه توپ از دست ستارگان خارج و بصورت کاملا اتفاقی به دست یاران بنیاد رسید تا به سادگی گل اول بازی به ثمر برسد. بعد از این گل ستارگان جدی تر بازی را دنبال کردند بطوریکه روی همکاری بسیار عالی بچه ها و با دریبل زیبای دروازه بان حریف توسط آرش نوایی، گل اول بازی توسط این بازیکن به ثمر رسید. مسابقه خیلی زیبا و جذاب و به صورت پایاپای از طرف دو تیم دنبال می شد که احمد محمدی در لحظه ای که تابلو فقط دو ثانیه تا پایان نیمه اول را نشان میداد با یک شوت استثنایی از زمین خودی دروازه حریف را به زیباترین شکل ممکن باز کرد.

نیمه دوم:

نیمه دوم با حملات همه جانبه تیم حریف برای جبران گل آغاز شد که البته در این بین به خطا هم رو آورده بودند که همین بالا رفتن تعداد خطاها به یک پنالتی روی خطای ششم به نفع ستارگان هنر ایران منجر شد که ضربه محکم احمد محمدی توسط دروازه بان مهار شد. دقایقی بعد مجددا خطای تیم بنیاد باعث پنالتی از نقطه دوم به نفع ستارگان شد که اینبار نیما نکیسا با یک شوت محکم و زمینی گل سوم ستارگان را به ثمر رساند و جای خود را به سروش مظهری داد. در دقایق پایانی محمدرضا مهدوی اقدام به تعویض های زیادی کرد تا تمام حاضرین امکان بازی کردن را پیدا کنند که در همین بین از روی غفلت مدافعان گل دوم تیم بنیاد هم به ثمر رسید و لحظاتی بعد داور بازی سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست به نفع تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به پایان برسد.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محسن نیکو سخن، گرشا قباد، مبین شادلو، حامد برادران، حامد کاظمی، فربد فروغی، سعید شریف زاده، علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

شاهین آرین، محمدرضا عیوضی، حسین شمسایی، هومن جوادی، محمدرضا مهدوی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محمدرضا عیوضی، پرویز برومند، هومن جوادی، پویا امینی، خسرو حیدری، محسن ایزی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

آرش نوایی و مجید یلان در تونل آتش قبل از بازی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پویا امینی، نیما نکیسا، سیدجواد هاشمی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

مجتبی پوربخش دوست داشتنی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

فربد فروغی، سعید شریف زاده و علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران قبل از بازی

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

مسابقات

قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران قهرمان جام گرامیداشت دفاتر اسناد رسمی

قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در اولین دوره مسابقات گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی با یک پیروزی پرگل مقابل تیم عالی پلیس راهور در حالی به دست آمد که تماشاگران زیادی از این بازی دیدن کردند.

یک بازی بسیار دیدنی و جذاب و سراسر حمله از سوی دو تیم تماشاگران حاضر در ورزشگاه را که یکپارچه تیم فوتبال ستارگان هنر ایران را تشویق میکردند به وجد آورده بود. حساسیت این مسابقه از آن جهت بود که برنده این بازی قهرمانی مسابقات را به دست می آورد.

قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

🏆 قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران 🏆

جمعه 19 دی ماه ساعت 13:00
ورزشگاه پیام

اولین دوره مسابقات گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی

ستارگان هنر ایران   3️⃣
پلیس راهو  ر 1️⃣

گلها:
مهدی صالح پور ⚽
امیر مقاره ⚽⚽

ستارگان در دقیقه 15 بازی روی پاس زیبای ارشیا اسماعیلی توسط مهدی صالح پور به گل برتری رسیدند اما این برتری دوام چندانی نداشت. تقریبا 5 دقیقه بعد از این گل باز هم روی خطای بی دلیل سعید شریف زاده اما اینبار در کناره های زمین تیم پلیس راهور صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که سانتر زیبای ارسالی را مهاجم این تیم با یک ضربه سر روی سر یاسر بینام به گل تساوی تبدیل کرد تا این مسابقه بسیار حساس در نیمه اول به تساوی به پایان برسد. البته در این نیمه یک پاس فوق العاده زیبا توسط امیر مقاره به مهدی صالح پور داده شد که در عین ناباوری مهدی توپ را به خارج از دروازه بی دروازه بان زد.

بهرنگ علوی در قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

نیمه دوم با صحبتهای محمدرضا مهدوی بسیار هجومی آغاز شد و ستارگان حملات همه جانبه ای را به روی دروازه پلیس تدارک دیدند و پلیس راهور نیز در چند نوبت در ضد حملات به موقعیت های مناسبی دست یافت که هوشیاری حامد برادران در جلوی مدافعان همراه با تلاشهای بسیار عالی همه بچه های خط دفاعی و بویژه سیوهای عالی سروش مظهری در دروازه مانع از دستیابی پلیس به گل شد.

قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

در دقیقه 58 بازی امیر مقاره پشت یک ضربه ایستگاهی ایستاد و بار اول ضربه را به مدافعان و برگشت آنرا با یک شوت بسیار عالی از راه دور به کنج دروازه حریف کوبید و گل دوم ستارگان را به ثمر رساند. بعد از این گل حملات پلیس افزایش یافت و در چند مورد دروازه ستارگان را با خطراتی مواجه کردند که هرگز به گل تبدیل نشد. در فاصله چند دقیقه به پایان بازی روی فرار عالی مهدی صالح پور و پاس زیبای او که موجب تک به تک شدن امیر مقاره با دروازه بان شد، امیر مقاره به زیبایی توپ را به دور از دستان دروازه بان به گل تبدیل کرد تا در این بازی دبل کرده و در کل با 4 گل زده به عنوان آقای گلی این مسابقات دست پیدا کند. و به این ترتیب قهرمانی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در اولین دوره مسابقات گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی – 6 دی به دست آمد.

✅ بازیکنان:
بهرنگ علوی (کاپیتان – از دقیقه 14 ارشیا اسماعیلی)، بهرام افشاری (کاپیتان دوم – از دقیقه 55 فربد فروغی)، حامد برادران، سعید شریف زاده، فرزاد شیرمحمدی، امیر مقاره، آرش نوایی، احمد محمدی، مهدی صالح پور (کاپیتان سوم)، سروش مظهری، یاسر بینام

نفرات ذخیره:
گرشا قباد، حمیدرضا یوسفی، علی سفلی، امیر انتظامی، محسن ایزی، مجید یلان، فرهاد صالحی، آرمین آرمان پور

با حضور:
حمید اصغری، مهدی ماهانی، بهنام بانی، مبین شادلو، پدرام آزاد

مدیر تیم: هومن جوادی
سرمربی: محمدرضا مهدوی
مربی: محمدرضا عیوضی
سرپرست: حسین شمسایی
پزشکیار: احسان میرزایی

گل زیبای امیر مقاره از روی ضربه کاشته:

 

ادامه مطلب

مسابقات

تساوی ارزشمند مقابل سردفتران

منتشر شده

در

بهرنگ علوی و امیرحسین فتحی در تساوی ارزشمند مقابل سردفتران

تساوی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل سردفتران

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در دومین مسابقه خود در جام گرامیداشت سالروز دفاتر اسناد رسمی به یک تساوی ارزشمند مقابل سردفتران دست یافت. تیم فوتبال کانون سردفتران که متشکل از 6 بازیکن حرفه ای فوتبال و بخت اول قهرمانی این دوره از مسابقات می باشد، بازی بسیار فیزیکی و جذابی را مقابل ستارگان هنر ایران انجام داد.

در این مسابقه ستارگان با دو تغییر نسبت به بازی اول به میدان رفتند و حمیدرضا یوسفی به جای پدرام آزاد مصدوم و ارشیا اسماعیلی به جای امیر مقاره که درگیر ضبط ویدیو کلیپ بود بازی کردند که البته هومن جوادی هم به دلیل مصدومیت در 20 دقیقه پایانی جای خود را به یاسر بینام داد.

این مسابقه بسیار زیبا و حساس در نهایت با گل دقیقه 68 فربد فروغی روی یک حرکت تیمی عالی در پاسخ به گل دقیقه 48 داود حقی که از روی یک ضربه کاشته زیبا روی خطای بیمورد سعید شریف زاده به ثمر رسیده بود، با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا همه چیز به روز پایانی کشیده شود.

ستارگان هنر ایران و یک تساوی ارزشمند مقابل سردفتران

⚽️ گزارش مسابقه ⚽️
پنج شنبه 18 دى ساعت 15:00
ورزشگاه پيام

ستارگان هنر ايران   1️⃣
كانون سردفتران   1️⃣

گل:
فربد فروغى ⚽️

✅ بازيكنان:
سروش مظهرى، هومن جوادى (كاپيتان – ٥٠ ياسر بينام)، حامد برادران، حميدرضا يوسفى، بهرام افشارى(كاپيتان از دقيقه ٥٠)، ارشيا اسماعيلى، اميرحسين فتحى (٥٠-فربد فروغى)، احمد محمدى، آرش نوايى، مهدى صالح پور، سعيد شريف زاده

نفرات ذخيره:
على سفلا، بنيامين مظفرى، محسن ايزى، آرمين آرمان پور، فرهاد صالحى، مجيد يلان، امير انتظامى، فرزاد شيرمحمدى،

با حضور:
بهرنگ علوى، مبين شادلو

سرمربى: محمدرضا مهدوى
مربى: محمدرضا عيوضى
سرپرست: حسين شمسايى
📷 عكاس: فرشيد ترقى

💪🏆👍🌺 به اميد يه بازى عالى و كسب عنوان قهرمانى

🌹 تشكر ويژه از تماشاگران و هواداران عزيزمان كه در هواى سرد به تماشاى بازى ما نشستند و ما را تشويق كردند.

ادامه مطلب

مسابقات

برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا

منتشر شده

در

بهرام افشاری و امیر مقاره در برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا

پیروزی شیرین و قاطعانه ستارگان هنر ایران در اولین دیدار

برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا با نتیجه سه بر صفر در اولین بازی از مسابقات چهارجانبه گروهی جام سالروز دفاتر اسناد رسمی گرامیداشت 6 دی. تیم فوتبال ستارگان هنر ایران بعد از تمرینات آماده سازی منظمی که طی هفته های گذشته انجام داده بود به یک برد دلچسب مقابل تیم خوب و یکدست کانون وکلای مرکز که سالهاست کنار هم به تمرین و مسابقه فوتبال مشغول هستند دست یافت. 

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت 6 دی سالروز دفاتر اسناد رسمی و به همت کانون سردفتران و دفتریاران برای اولین بار برگزار می شود، با حضور چهار تیم ستارگان هنر ایران، کانون سردفتران، کانون وکلای مرکز و پلیس راهور در یک گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود. 

هومن جوادی کاپیتان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

گزارش برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا در اولین روز مسابقات

⚽️ گزارش مسابقه ⚽️
سه شنبه ١٦ دى ساعت ١٤:٠٠
ورزشگاه پيام

ستارگان هنر ايران  3️⃣
كانون وكلا  0️⃣

گلها:
امير مقاره ⚽️⚽️
مهدى صالح پور ⚽️

بد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا - تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

✅ بازيكنان:
سروش مظهرى، هومن جوادى (كاپيتان)، حامد برادران، پدرام آزاد، بهرام افشارى (٥٨-بهرنگ علوى)، امير مقاره (٦٢-گرشا قباد)، اميرحسين فتحى (٤٥-آرمين آرمان پور)، احمد محمدى، آرش نوايى، مهدى صالح پور، سعيد شريف زاده

نفرات ذخيره:
على سفلا، محسن ايزى، فربد فروغي، فرهاد صالحى، مجيد يلان، امير انتظامى، ياسر بينام، حميدرضا يوسفى، ارشيا اسماعيلى

سرمربى: محمدرضا مهدوى
مربى: محمدرضا عيوضى
📷 عكاس: فرشيد ترقى

💢 يك بازى عالى و بينظير و توام با آرامش از تيم فوتبال ستارگان هنر ايران در دو نيمه ٣٥ دقيقه اى 

🌺🌺 این برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا تقديم به همه اعضاى تيم و هواداران محترم

برد قاطع ستارگان مقابل کانون وکلا

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

امیر مقاره در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

علی سفلا و گرشا قباد در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

ادامه مطلب

برترین ها