با ما همراه باشید

عمومی

مصاف مهربانی به نفع بیماران ایکتیوز

منتشر شده

در

مصاف مهربانی با حضور ستارگان هنر ایران

مصاف مهربانی عنوان مسابقه فوتبال بین دو تیم دست‌های مهربان و ستارگان هنر ایران است. این مسابقه روز جمعه و به نفع بنیاد نیکوکاری دست های مهربان برگزار خواهد شد.

نشست خبری مصاف مهربانی برگزار شد

هومن جوادی، مدیر عامل باشگاه ستارگان هنر ایران، در یک نشست خبری درباره جزئیات مسابقه فوتبال مصاف مهربانی گفت: این آخرین مسابقه خیریه ستارگان هنر در سال 97 است. این مسابقه در سالن برق آلستوم برگزار می‌شود و حضور برای خانواده‌ها آزاد است.

وی افزود: در این بازی محمدرضا عیوضی، منوچهر هادی، مجتبی پوربخش، علی لهراسبی، بهنام بانی، پویا امینی، مهدی شیری و تعدادی دیگر از هنرمندان شرکت می‌کنند.

هومن جوادی و محمدرضا مهدوی
هومن جوادی و محمدرضا مهدوی

محمدرضا مهدوی، سرمربی تیم ستارگان هنر ایران گفت: جوادی، مدیر باشگاه، قدم‌های خیری را در این خصوص برداشته و ما هم عضو کوچکی از این خانواده هستیم و نارنجی پوش می‌شویم (دست بند نارنجی می بندیم) روی ما حساب کنید. در این شرایط سخت زندگی، چقدر خوب است که اعضای جوان این بنیاد با انرژی به امور خیرخواهانه ادامه می‌دهند و قدم‌های مثبت بر می‌دارند.

در ادامه علی خسروی، داور پیشکسوت این بازی، گفت: بعد از 35 سال در فوتبال ایران، بازی‌های المپیک، آسیایی و مسابقات جهانی، این بازی اولین جایی بود که بعد از مدت‌ها از افراد با تجربه برای داوری این بازی دعوت شده و در هیچ جای ورزش این موضوع دیده نمی‌شود.

هومن جوادی، محمدرضا مهدوی، محمدرضا عیوضی و سید جواد هاشمی در مصاف مهربانی
نشست خبری مصاف مهربانی

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم و دوست دارم شرایطی این چنینی ایجاد شود تا افراد با تجربه بتوانند در این زمینه ها فعالیت داشته و کار کنند.

خسروی افزود: جواد فهمیمی‌راد، منوچهر نظری و ناظر محمد فنایی از دیگر داوران با تجربه این بازی خواهند بود.

محمدرضا عیوضی، از دیگر اعضای تیم ستارگان هنر، نیز با ابراز خوشحالی به خاطر حضور در این بازی و همکاری با بنیاد دست‌های مهربان، گفت: این بازی دوستانه برای ابراز مهربانی است و این را رسالت اصلی خودمان می‌دانیم و در قالب این برنامه‌ها، همه ایرانیان متوجه حضور و تلاش این سازمان‌ها و بنیادهای خیریه خواهند شد. نهادهای مردمی که افرادی که نیاز به مهربانی را دارند شناسایی و حمایت می کنند و خوشحالیم که امروز فرصتی فراهم شده تا ما هم یک قدم کوچک در این راه برداریم.

زهرا یوسفی، مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، نیز گفت: این بنیاد 12 سال پیش توسط شهرام فرجی تاسیس شد و در زمینه حمایت از ایتام، توانمندسازی بانوان، مدرسه سازی و ساخت مراکز درمانی، نگهداری و آموزش از ایتام و امروز حمایت از بیماران ایکتیوز به کار خود تاکنون ادامه داده است.

زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان
زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان

وی درباره بیماران ایکتیوز تاکید کرد: این بیماران به واسطه نوع بیماری پوستی شان از یک سال پیش تحت حمایت این بنیاد قرار گرفته‌اند. آنها متاسفانه هنوز تحت پوشش بیمه نیستند و از نظر درمان و تهیه دارو مشکل دارند.

یوسفی اضافه کرد: این هفته مصادف با روز بیماری های نادر است. به همین دلیل قرار است عده ای از آنها برای تماشای این مسابقه حضور پیدا کرده تا هم در این جشن حضور داشته و هم مردم با آنها آشنا شوند و بدانند که بیماری آنها واگیردار نیست.

در ادامه هومن جوادی، مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران تاکید کرد: من پیش از آشنایی با بنیاد دست‌های مهربان این بیماری را نمی‌شناختم و در این بازی قصد داریم بیماران ایکتیوز را به مردم شناسانده و نشان دهیم این بیماری واگیردار نیست. اگرچه خاص و نادر است اما در ارتباط و معاشرت با این افراد اتفاقی سلامتی شما را تهدید نمی کند.

هومن جوادی بیان داشت: تیم ستارگان هنر تاکنون از تمام حوزه های نیکوکاری استقبال کرده و امیدوارم این اتفاق مقدمه ای برای برگزاری مسابقات بزرگتر در سال 98 باشد.

وی تاکید کرد: قرار است از سال جدید و در جام ماه مبارک رمضان، اولین مسابقات جام رمضان با خیریه ها را شروع کنیم و این مسابقات را به مصاف مهربانی با بنیاد دست های مهربان نیز ادامه بدهیم.

جوادی خاطرنشان کرد: ما در این 20 سال در مسابقات زیادی باختیم تا عده‌ای را خوشحال کنیم. در زندان بازی کردیم و به تعداد گلی که زندانیان به ما می زدند می توانستند به مرخصی بروند. به همین دلیل تا جایی که می‌توانستیم گل خوردیم تا آنها به مرخصی بروند.

وی با اشاره به اینکه برای تماشای این بازی به مسئولان فدراسیون نیز دعوت نامه فرستاده ایم، گفت: امیدواریم آنها در این مسابقه حضور پیدا کنند تا باعث دلگرمی بیشتری شوند.

علی حضرتی، کاپیتان تیم فوتبال بنیاد دست‌های مهربان، هم افزود: تمام تیم‌ها افتخارات‌شان به‌خاطر بردهایی است که به دست می‌آورند اما تیم هنرمندان و دست‌های مهربان افتخار مشترک‌شان، لبخندی است که روی لب کودکان تحت پوشش این بنیاد می نشانند.

حضرتی ادامه داد: تیم دست های مهربان از سال 90 و از پرسنل داخلی این بنیاد تشکیل شده و امیدواریم با برد در این بازی نمادین دل کودکان را شاد کنیم.

در ادامه، امین دماوندی، از اعضای تیم دست‌های مهربان، نیز اضافه کرد: استفاده از عنوان مسابقه برای این بازی ایجاد هیجان است. اما اهداف هر دو تیم شاد کردن دل کودکانی است که به هر دلیلی پدرشان را از دست داده یا از بیماران ایکتیوز هستند.

سید جواد هاشمی، بازیگر و کاپیتان تیم ستارگان هنر، ادامه داد: این اتفاق بسیار شایسته در تیم ستارگان هنر را به سهم خودم تبریک می‌گویم چرا که هیچ بردی جز برد در اخلاق، نیکوکاری و کمک برایش مهم نیست و این بسیار ارزشمند است.

وی افزود: این برنامه می‌تواند مقدمه‌ای برای وقوع اتفاقات بهتر در جامعه باشد. در این عرصه‌ها مردم بایستی ورود کنند و تبلیغات اصحاب رسانه در این زمینه می تواند به ترویج امر خیر و نیکوکاری در جامعه کمک کند.

نشست خبری امروز (یكشنبه) درباره جزئیات مسابقه فوتبال بین دو تیم دست های مهربان و ستارگان هنر ایران با حضور زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد دست های مهربان و اعضای آن و همچنین اعضای تیم ستارگان هنر از جمله هومن جوادی(مدیرعامل باشگاه)، محمدرضا عیوضی، محمدرضا مهدوی، علی خسروی (كارشناس داوری)، مجتبی پوربخش و سید جواد هاشمی (كاپیتان تیم) و اهالی رسانه برگزار شد.

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عمومی

نشست هماهنگی همایش ورزشی سیستان و بلوچستان

منتشر شده

در

همایش ورزشی سیستان و بلوچستان

ستارگان هنر ایران در کنار مردم سیستان و بلوچستان

مدیران تیم ستارگان هنر ایران اولین جلسه‌ی رسمی خود را برای برپایی چند مسابقه‌ی فوتبال در استان سیستان بلوچستان در دفتر بنیاد همدلان آینده‌نگر ایران برگزار کردند.
این رویداد فرهنگی ورزشی به مقصود جلب توجه خیرین و مسولین برای تولید زیرساخت‌های ورزشی، تفریحی و فرهنگی در سطح استان سیستان و بلوچستان انجام خواهد شد.
در این جلسه که با هماهنگی‌های روابط عمومی بنیاد هاسب انجام شد. آقایان هومن جوادی (خواننده و مدیرعامل ستارگان هنر ایران) محمدرضا عیوضی (خواننده و عضو تیم ستارگان هنر ایران) مهندس طالبی عضو هیات مدیره، مهندس آقازمانی عضو هیات مدیره، مهندس آعبدالله عضو هیات مدیره و توحیدلو مدیر روابط عمومی بنیاد شرکت داشتند.

در این نشست هدف‌های ابتدایی این رویداد ورزشی فرهنگی که اولویت دادن ساخت مراکز ورزشی و تفریحی شهری و روستایی در سطح استان توسط دولت، سمن‌ها و خیرین است مورد بررسی قرار گرفت.
مقرر شد تا روز عقد تفاهم‌نامه و نشست خبری بین تیم ستارگان هنر ایران و بنیاد هاسب جلسات برنامه‌ریزی و اقدامات ابتدایی گرفتن مجوز و … برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد همدلان آینده‌نگر ایران احتمالا سه مسابقه دوستانه‌ی فوتبال در سه شهر بزرگ استان سیستان و بلوچستان در پاییز امسال برگزار خواهد شد و هدف اصلی این مسابقات ترویج روحیه‌ی ورزشی و ایجاد نشاط عمومی در سطح اقشار مردمی می‌باشد.

ادامه مطلب

عمومی

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران

جشن دهمین سالگرد تاسیس ستارگان هنر ایران با حضور هنرمندان و ورزشکاران برگزار شد

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران در یک شب عالی و یک دورهمی خصوصی با حضور هنرمندان و ورزشکاران به میزبانی هیات مدیره و در محل رستوران روکا زعفرانیه برگزار شد. در این ضیافت شام برنامه های پیش روی ستارگان هنر ایران از جمله دو بازی خیریه با پیام “مهربانی” و “احترام” در ترکیه اعلام شد.

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران

برگزاری جشن بزرگ “مهربانی” و اهدای تندیس مهربانی به هنرمندان و ورزشکاران منتخب در مهر ماه نیز ار برنامه های سال جاری ستارگان هنر ایران می باشد که در مراسم شب گذشته اعلام و مهر ماه برای این جشن تعیین گردید.

از مهمانان مراسم می توان به چهره های سرشناسی چون: پژمان بازغی، سیدجواد هاشمی، هوتن جوادی، بهرنگ علوی، نیما شاهرخ شاهی، علیرام نورایی، میرطاهر مظلومی، محمد پنجعلی، مهدی ماهانی، محمدرضا عیوضی، حسین شمس، هادی طباطبایی، مجید نوروزی، رضا عنایتی، پویا امینی، علی صالحی، نیلوفر شهیدی، مونا کرمی، علی خسروی، دکتر مجید حلاج زاده، دکتر سعید حق وردی، حسین توکلی، علی سفلی، علی مسعودی، پرویز برومند، شیوا طاهری، نازنین کیوانی، گرشا قباد، فبرد فروغی، کیوان ساکت اف، نسیم حقیقت و همچنین اعضای هیئت مدیره نام برد.

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران

علی شاهانی سعید حق وردی – هومن جوادی – امید صدری

کامبیز دیرباز، منوچهر هادی، محسن تنابنده، سام درخشانی، رضا یزدانی، میلاد کی مرام، بهرام افشاری، امیر عباس گلاب، پرواز همای و مسعود صادقلو از اعضای ستارگان هنر ایران به دلیل همزمانی با برنامه های هنری و ضبط فیلم امکان حضور در مراسم را نداشتند.

به زودی شرح مفصل برنامه های پیش روی ستارگان هنر ایران در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام خواهد شد.

جشن دهمین سالگرد ستارگان هنر ایران

ادامه مطلب

عمومی

تفاهمنامه با مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور

منتشر شده

در

تفاهمنامه با مرکز خدمات مشاوره ایرانیان

فعالیت های جهانی ستارگان هنر ایران در کنار مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور

بعد از برگزاری جلسات و نشست های متعدد و بررسی زمینه های مختلف همکاری در راستای اهداف جهانی مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور و باشگاه ستارگان هنر ایران، عصر روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه 1401 تفاهمنامه بلندمدت همکاری با هدف برگزاری مسابقات بزرگ بین المللی با تیم های مطرح ورزشی دنیا، تیم های ورزشی ایرانیان خارج از کشور و همچنین برگزاری رویدادهای بزرگ فرهنگی – هنری در کشورهای مختلف و اتفاقات بسیار بزرگ و‌ جذاب با حضور هنرمندان سرشناس داخل و خارج در کنار تورنمت های بینظیر بین المللی ورزشی، با حضور روسای مرکز و باشگاه به امضاء طرفین رسید و به زودی فعالیت های مشترک آغاز خواهد شد.

ضمنا آقای دکتر سعید حق وردی رییس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان ترکیه به عنوان نماینده مرکز در کلیه فعالیت های مشترک با باشگاه ستارگان هنر ایران حضور خواهد داشت.

در تصویر از راست به چپ: جناب آقای دکتر سعید حق وردی رییس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان ترکیه، جناب آقای دکتر سیدمجید حلاج زاده رییس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور و آقای مهندس هومن جوادی رییس هیئت مدیره و‌مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران حضور دارند.

ادامه مطلب