Connect with us

عمومی

مصاف مهربانی به نفع بیماران ایکتیوز

منتشر شده

در

مصاف مهربانی با حضور ستارگان هنر ایران

مصاف مهربانی عنوان مسابقه فوتبال بین دو تیم دست‌های مهربان و ستارگان هنر ایران است. این مسابقه روز جمعه و به نفع بنیاد نیکوکاری دست های مهربان برگزار خواهد شد.

نشست خبری مصاف مهربانی برگزار شد

هومن جوادی، مدیر عامل باشگاه ستارگان هنر ایران، در یک نشست خبری درباره جزئیات مسابقه فوتبال مصاف مهربانی گفت: این آخرین مسابقه خیریه ستارگان هنر در سال 97 است. این مسابقه در سالن برق آلستوم برگزار می‌شود و حضور برای خانواده‌ها آزاد است.

وی افزود: در این بازی محمدرضا عیوضی، منوچهر هادی، مجتبی پوربخش، علی لهراسبی، بهنام بانی، پویا امینی، مهدی شیری و تعدادی دیگر از هنرمندان شرکت می‌کنند.

هومن جوادی و محمدرضا مهدوی
هومن جوادی و محمدرضا مهدوی

محمدرضا مهدوی، سرمربی تیم ستارگان هنر ایران گفت: جوادی، مدیر باشگاه، قدم‌های خیری را در این خصوص برداشته و ما هم عضو کوچکی از این خانواده هستیم و نارنجی پوش می‌شویم (دست بند نارنجی می بندیم) روی ما حساب کنید. در این شرایط سخت زندگی، چقدر خوب است که اعضای جوان این بنیاد با انرژی به امور خیرخواهانه ادامه می‌دهند و قدم‌های مثبت بر می‌دارند.

در ادامه علی خسروی، داور پیشکسوت این بازی، گفت: بعد از 35 سال در فوتبال ایران، بازی‌های المپیک، آسیایی و مسابقات جهانی، این بازی اولین جایی بود که بعد از مدت‌ها از افراد با تجربه برای داوری این بازی دعوت شده و در هیچ جای ورزش این موضوع دیده نمی‌شود.

هومن جوادی، محمدرضا مهدوی، محمدرضا عیوضی و سید جواد هاشمی در مصاف مهربانی
نشست خبری مصاف مهربانی

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم و دوست دارم شرایطی این چنینی ایجاد شود تا افراد با تجربه بتوانند در این زمینه ها فعالیت داشته و کار کنند.

خسروی افزود: جواد فهمیمی‌راد، منوچهر نظری و ناظر محمد فنایی از دیگر داوران با تجربه این بازی خواهند بود.

محمدرضا عیوضی، از دیگر اعضای تیم ستارگان هنر، نیز با ابراز خوشحالی به خاطر حضور در این بازی و همکاری با بنیاد دست‌های مهربان، گفت: این بازی دوستانه برای ابراز مهربانی است و این را رسالت اصلی خودمان می‌دانیم و در قالب این برنامه‌ها، همه ایرانیان متوجه حضور و تلاش این سازمان‌ها و بنیادهای خیریه خواهند شد. نهادهای مردمی که افرادی که نیاز به مهربانی را دارند شناسایی و حمایت می کنند و خوشحالیم که امروز فرصتی فراهم شده تا ما هم یک قدم کوچک در این راه برداریم.

زهرا یوسفی، مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، نیز گفت: این بنیاد 12 سال پیش توسط شهرام فرجی تاسیس شد و در زمینه حمایت از ایتام، توانمندسازی بانوان، مدرسه سازی و ساخت مراکز درمانی، نگهداری و آموزش از ایتام و امروز حمایت از بیماران ایکتیوز به کار خود تاکنون ادامه داده است.

زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان
زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان

وی درباره بیماران ایکتیوز تاکید کرد: این بیماران به واسطه نوع بیماری پوستی شان از یک سال پیش تحت حمایت این بنیاد قرار گرفته‌اند. آنها متاسفانه هنوز تحت پوشش بیمه نیستند و از نظر درمان و تهیه دارو مشکل دارند.

یوسفی اضافه کرد: این هفته مصادف با روز بیماری های نادر است. به همین دلیل قرار است عده ای از آنها برای تماشای این مسابقه حضور پیدا کرده تا هم در این جشن حضور داشته و هم مردم با آنها آشنا شوند و بدانند که بیماری آنها واگیردار نیست.

در ادامه هومن جوادی، مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران تاکید کرد: من پیش از آشنایی با بنیاد دست‌های مهربان این بیماری را نمی‌شناختم و در این بازی قصد داریم بیماران ایکتیوز را به مردم شناسانده و نشان دهیم این بیماری واگیردار نیست. اگرچه خاص و نادر است اما در ارتباط و معاشرت با این افراد اتفاقی سلامتی شما را تهدید نمی کند.

هومن جوادی بیان داشت: تیم ستارگان هنر تاکنون از تمام حوزه های نیکوکاری استقبال کرده و امیدوارم این اتفاق مقدمه ای برای برگزاری مسابقات بزرگتر در سال 98 باشد.

وی تاکید کرد: قرار است از سال جدید و در جام ماه مبارک رمضان، اولین مسابقات جام رمضان با خیریه ها را شروع کنیم و این مسابقات را به مصاف مهربانی با بنیاد دست های مهربان نیز ادامه بدهیم.

جوادی خاطرنشان کرد: ما در این 20 سال در مسابقات زیادی باختیم تا عده‌ای را خوشحال کنیم. در زندان بازی کردیم و به تعداد گلی که زندانیان به ما می زدند می توانستند به مرخصی بروند. به همین دلیل تا جایی که می‌توانستیم گل خوردیم تا آنها به مرخصی بروند.

وی با اشاره به اینکه برای تماشای این بازی به مسئولان فدراسیون نیز دعوت نامه فرستاده ایم، گفت: امیدواریم آنها در این مسابقه حضور پیدا کنند تا باعث دلگرمی بیشتری شوند.

علی حضرتی، کاپیتان تیم فوتبال بنیاد دست‌های مهربان، هم افزود: تمام تیم‌ها افتخارات‌شان به‌خاطر بردهایی است که به دست می‌آورند اما تیم هنرمندان و دست‌های مهربان افتخار مشترک‌شان، لبخندی است که روی لب کودکان تحت پوشش این بنیاد می نشانند.

حضرتی ادامه داد: تیم دست های مهربان از سال 90 و از پرسنل داخلی این بنیاد تشکیل شده و امیدواریم با برد در این بازی نمادین دل کودکان را شاد کنیم.

در ادامه، امین دماوندی، از اعضای تیم دست‌های مهربان، نیز اضافه کرد: استفاده از عنوان مسابقه برای این بازی ایجاد هیجان است. اما اهداف هر دو تیم شاد کردن دل کودکانی است که به هر دلیلی پدرشان را از دست داده یا از بیماران ایکتیوز هستند.

سید جواد هاشمی، بازیگر و کاپیتان تیم ستارگان هنر، ادامه داد: این اتفاق بسیار شایسته در تیم ستارگان هنر را به سهم خودم تبریک می‌گویم چرا که هیچ بردی جز برد در اخلاق، نیکوکاری و کمک برایش مهم نیست و این بسیار ارزشمند است.

وی افزود: این برنامه می‌تواند مقدمه‌ای برای وقوع اتفاقات بهتر در جامعه باشد. در این عرصه‌ها مردم بایستی ورود کنند و تبلیغات اصحاب رسانه در این زمینه می تواند به ترویج امر خیر و نیکوکاری در جامعه کمک کند.

نشست خبری امروز (یكشنبه) درباره جزئیات مسابقه فوتبال بین دو تیم دست های مهربان و ستارگان هنر ایران با حضور زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد دست های مهربان و اعضای آن و همچنین اعضای تیم ستارگان هنر از جمله هومن جوادی(مدیرعامل باشگاه)، محمدرضا عیوضی، محمدرضا مهدوی، علی خسروی (كارشناس داوری)، مجتبی پوربخش و سید جواد هاشمی (كاپیتان تیم) و اهالی رسانه برگزار شد.

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عمومی

آغاز تمرینات سال 1400 از 16 فروردین

منتشر شده

در

آغاز تمرینات 1400

دور جدید تمرینات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران از 16 فروردین آغاز می شود

با لطف و عنایت پروردگار و با سپاس مجدد از همه هنرمندان عزیزی که در طول مدت فعالیت باشگاه ستارگان هنر ایران در کنار ما بودند، ضمن آرزوی سال کاری پر بار برای همه آن عزیزان و همه هواداران و همراهان همیشگی تیم و رفع کامل بیماری منحوس کرونا از کشور عزیزمان، بدینوسیله به اطلاع میرسانیم که دور جدید تمرینات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران از روز دوشنبه 16 فروردین ماه آغاز خواهد شد و محل تمرین همانند سال گذشته زمین چمن (و سالن) مجموعه ورزشی غدیر ناجا خواهد بود.

در سال جدید هفته ای سه جلسه تمرین خواهیم کرد که یک جلسه از آن از آغاز اردیبهشت ماه در سالن خواهد بود.

برنامه کامل دقیق روزها و ساعتهای تمرین در سال جدید به زودی اعلام میگردد.

ادامه مطلب

عمومی

تیم منتخب ستارگان هنر با نظر هواداران

منتشر شده

در

منتخب ستارگان هنر از نظر هواداران

تیم فوتبال منتخب ستارگان هنر ایران با نظر هواداران

تیم منتخب ستارگان هنر با نظر هواداران بعد از حدود یک ماه از نظر سنجی تلگرامی مشخص شد. در این نظر سنجی که بین بازیکنان تیم و در 11 پست اصلی یک تیم فوتبال برگزار شد، هواداران عزیز و محترم باشگاه به بازیکنان مورد علاقه خود در هر پست رای دادند. در این  بین تعدادی از هواداران به جهت کسب آرای بیشتر توسط شخص مورد نظر خود، اقدام به استفاده از ربات برای ثبت آرای جعلی نمودند که پس از بررسی های دقیق آمار جعلی مشخص و آرای نهایی تعیین گردیدند. لازم به توضیح است که در این مورد هیچ اشکالی به خود هنرمندان وارد نبوده و اطلاعی از آرای جعلی نداشته اند. به همین دلیل در یکی دو پست ممکن است نتایج اعلام شده با آنچه در کانال تلگرام باشگاه به آدرس https://t.mw/iranartstars_news مشاهده می شود متفاوت باشد.

منتخب ستارگان هنر با نظر هواداران

 1. دروازه بان – نیما نکیسا (98)
 2. مدافع راست – عل سفلی (30)
 3. مدافع آخر – محمدرضا عیوضی (5)
 4. مدافع جلو – هومن جوادی (4)
 5. مدافع چپ – محسن ایزی (24)
 6. هافبک وسط – حامد برادران (9)
 7. هافبک راست – بهرنگ علوی (25)
 8. هافبک چپ – منوچهر هادی (40)
 9. هافبک تهاجمی – امیر مقاره (100)
 10. مهاجم راست – میلاد کی مرام (65)
 11. مهاجم چپ – بهرام افشاری (10)

ضمنا فرهاد صالحی، آرمین آرمان پور و یاسر بینام به عنوان بازیکنان اخلاق تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در سال 1399 توسط هومن جوادی مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند.

بازیکنان اخلاق تیم ستارگان هنر ایران

 

ادامه مطلب

عمومی

پیام نوروزی ستارگان هنر ایران در سال 1400

منتشر شده

در

پیام نوروزی ستارگان هنر ایران

نوروز 1400 بر شما مبارک باد

ویدیوی پیام نوروزی ستارگان هنر ایران به مناسبت فرارسیدن عید 1400 و آغاز قرن جدید هم اکنون در وب سایت باشگاه 

در این ویدیو : هومن جوادی، منوچهر هادی، رامین راستاد، بهرنگ علوی، هوتن جوادی، پویا امینی، علی صالحی، بابک زرین، عماد طالب زاده، مهدی ماهانی، دانیال عبادی، رهام هادیان، امیر مقاره، سینا درخشنده، حمید اصغری، مبین شادلو، شاهین آرین، مجتبی پوربخش، فرزاد شیرمحمدی، پیمان طالبی، یاسر بینام، حامد کاظمی، فرهاد صالحی، محسن ایزی، سعید شریف زاده، علی سفلی، سروش مظهری، مجید یلان، آرمین آرمان پور، سپهر غفارپور، حمیدرضا یوسفی و احمد محمدی سال نو را به هواداران تیم فوتبال ستارگان هنر ایران تبریک گفته اند.

 

 

تبریک نوروزی بابک جهانبخش

 

 

انتشار این ویدیوها در فضای مجازی با ذکر منبع بلامانع است.

ادامه مطلب

برترین ها