با ما همراه باشید

عمومی

فوتسال، خیرین و ستارگان هنر در خدمت کودکان بی سرپرست

منتشر شده

در

فوتسال، خیرین و ستارگان هنر

نشست خبری مسابقه فوتسال، خیرین و ستارگان هنر در خدمت کودکان بی سرپرست برگزار شد

هنرمندان واقعی می‌توانند با اقدامات مثبت خود در جامعه اثرگذار باشند و فرهنگ یک جامعه را ارتقا دهند. جامعه آگاه و دانا می‌تواند توانمند شود. هنرمندان واقعی باید در برنامه‌های خیریه و عام‌المنفعه حضور پررنگ تری داشته باشند زیرا درد مردم، درد آنها است.

مدیراجرایی بنیاد خیریه زینب کبری (س) روز دوشنبه در نشست خبری مسابقه فوتسال تیم ستارگان هنر ایران و بنیاد زینب کبری (س) افزود: همه  عواید حاصل از  این  بازی به کودکان بد و بی سرپرست تحت حمایت بنیاد زینب کبری(س) اختصاص می یابد.

ساناز شکیب ادامه داد: در این بنیاد کودکان به صورت شبه خانواده نگهداری می شوند و تمام تلاش ما این است که از طریق این بازی  این بنیاد را به مردم معرفی کرده و آنها را در جریان وضعیت و نیازهای کودکان بد و بی سرپرست قرار دهیم.

مدیر اجرایی این بنیاد خیریه تاکید کرد: حمایت از کودکان دارای نقص ایمنی، پویش لباس گرم، راه اندازی دو بازارچه خیریه فصلی به نفع کودکان، پویش کوله مهربانی که شامل ابزار مدرسه بود و کوله ها توسط خود خانم های سرپرست خانوار تحت پوشش انجمن ساخته و در میان کودکان کم برخوردار توزیع شد، بخشی از فعالیت های مرکز بوده است.

در ادامه این نشست هومن جوادی مدیر عامل باشگاه ستارگان هنر ایران تصریح کرد: هدف ما از شرکت در این برنامه ها در حقیقت جلای روح خودمان است، از نظر درونی حال خوبی پیدا می کنیم. ضمن اینکه سعی داریم فعالیت های خیرخواهانه را در قالب مسابقات فوتبال به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: بازی از همین حالا برد – برد است و فقط در تلاش هستیم تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

جوادی تصریح کرد: در روز انجام این بازی تیم ستارگان هنر به احترام و یادبود جان باختگان هواپیمای اوکراینی با بازوبند مشکی وارد زمین می شود.

وی درباره علت نام گذاری این تیم به «ستارگان هنر» گفت: ستاره بین عموم به معنی فرد معروف است اما این تیم با هدف حمایت از افراد کم برخوردار و خیریه ها شکل گرفت و معتقدیم به این شیوه به ستاره شدن نه معروف شدن می توانیم نزدیک شویم. در این مسیر اما تیم فوتبال شکل گرفت زیرا معتقدیم فوتبال می تواند باعث تزریق همبستگی و دلگرمی به جامعه شود.

سرمربی تیم «ستارگان هنر» نیز گفت: هشت سال است که کنار تیم «ستارگان هنر ایران» هستیم و نزدیک به 700 بازی به نفع خیریه انجام داده ایم. خیلی از دوستان با وجود مشغله های زیاد اما با عشق این کار را انجام می دهند و حال خودمان خوب می شود.

محمدرضا مهدوی با اشاره به سخت شدن شرایط اجتماعی تاکید کرد: امیدواریم با انجام این بازی دل مردم را شاد کنیم و قدم مثبتی در راه خیریه و فرهنگ سازی کار خیرخواهانه برداریم.

پویا امینی بازیگر و عضو هیئت مدیره تیم «ستارگان هنر ایران» نیز درباره این بازی تصریح کرد: این روزها اتفاقاتی رخ داد که گاهی شکاف میان مردم و هنرمندان کشور ایجاد شد که هم حال مردم و هم حال هنرمندان را مکدر کرد.

وی افزود: بدون شک هنرمندان نمی توانند به تنهایی باری از دوش مردم بردارند و امیدواریم هر چه زودتر دولتمردان کاری برای کاهش اتفاقات و مشکلات مردم انجام بدهند.

محمدرضا عیوضی خواننده و دیگر عضو تیم «ستارگان هنر ایران» ادامه داد: نزدیک به چهار دهه است که این تیم حضور فعال دارد و خوشحالی این بچه ها و خانواده های کم برخوردار و تحت پوشش خیریه ها برای ما کافی است.

وی ادامه داد: در این میان حضور صدا وسیما برای پوشش این برنامه های خیریه و اطلاع رسانی به مردم کمرنگ است و اگر این اتفاقات رسانه ای شود شکاف میان مردم و هنرمندان نیز کاهش  پیدا می کند.

درد مردم درد هنرمندان  است

رئیس انجمن روابط عمومی ایران و یکی از حاضران در این برنامه نیز گفت: ما مسئول دو چیز هستیم. مسئولیت اول حمایت و مراقبت از خودمان است و دیگری مسئولیت اجتماعی و انسانی مان است.

غلامرضا کاظمی دینان با بیان اینکه افراد باید نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنند، مسئول باشند، ادامه داد: احساس مسئولیت نسبت به جامعه و مردمی که کنار ما زندگی می کنند و درک نیازهای آنها و کمک به افراد کم برخوردار، انسانیت هر  فردی را نشان می دهد.

وی تاکید کرد: بنیاد خیریه زینب کبری (س) حمایت های خوبی به کودکان بد و بی سرپرست ارائه می دهد و خیلی از این بچه ها سروسامان گرفته اند و زندگی خوبی دارند.

کاظمی دینان اضافه کرد: در این میان هدف از برگزاری مسابقات و برنامه هایی از این دست مثل مسابقه فوتبال، به این علت است که مردم بدانند هنوز در کشور مردم دوستی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در کشورهای توسعه یافته مقام هنرمندان ارزشمند شمرده می شود، خاطرنشان کرد: بعضی از هنرمندان این عنوان را یدک می کشند اما بحث من هنر و هنرمندان واقعی هستند که می توانند با اقدامات مثبت خود در جامعه اثرگذار باشند و فرهنگ یک جامعه را بالا ببرند.

این خیر افزود: جامعه آگاه و دانا که فرهنگ بالایی دارد می تواند توانمند شود. در نتیجه جامعه توانمند همیشه شاد است و به انحراف کشیده نمی شود. به همین علت هنرمندان واقعی همیشه در تلاش هستند که با خلق آثار وزین، پیام های خوب را به مردم برسانند. پیام خوب و درست می تواند جامعه را توانمند کند.

وی گفت: جامعه توانمند و آگاه همه مشکلات را می تواند پشت سرگذاشته و از موانع در جهت بالا کشیدن سطح فرهنگ و دانش خود بهره بگیرد. به همین دلیل شاید لازم باشد که هنرمندان واقعی در این برنامه های حضور پررنگ تری داشته باشند زیرا درد مردم، درد آنها است.

کاظمی دینان تاکید کرد: همیشه مسئله کمک مالی نیست. گاهی قدم برداشتن و حضور فرد می تواند لبخند شادی را به لب افراد کم برخوردار و نیازمند بنشاند.

وی خاطرنشان کرد: این کشور متعلق به همه ما است و باید برای ارتقا و آبادانی آن کنار هم بایستیم و قدم های مثبتی را برداریم.

مسابقه فوتسال تیم ستارگان هنر ایران و بنیاد خیریه زینب کبری (س) روز جمعه 4 بهمن ماه ساعت 14:00 به نفع کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در باشگاه  پاس قوامین واقع در شهرک اکباتان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند بلیط این برنامه را از سایت تیوال تهیه کنند.

همه عواید حاصل از مسابقه “فوتسال، خیرین و ستارگان هنر” صرف کودکان بی سرپرست و بدسرپرست می شود.

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عمومی

هادی حجازی فر در والیبال ستارگان

منتشر شده

در

هادی حجازی فر در والیبال ستارگان

هادی حجازی فر به تیم والیبال ستارگان هنر ایران پیوست

هادی حجازی فر هنرمند محبوب و بازیگر توانمند سینما با پیوستن شدن به تیم والیبال ستارگان هنر ایران به تمرینات هفتگی این تیم اضافه شد.

قرار گرفتن هادی حجازی فر در کنار هنرمندانی چون محسن تنابنده، احمد مهران فر، محسن کیایی، منوچهر هادی، پدرام کریمی، سیدعلی صالحی و … در اولین روز، یک جلسه تمرینی بسیار جذاب و پر هیجان بوجود آورد و با اضافه شدن سایر هنرمندان عضو تیم تمرینات و مسابقات به یاد ماندنی را شاهد خواهیم بود.

کامبیز دیرباز، پژمان بازغی، سام درخشانی، حسن فتحی، مهران غفوریان، بهنام بانی، سیدجواد هاشمی، مجید صالحی، میلاد کی مرام، مجید واشقانی، نیما شاهرخ شاهی و … از اعضای تیم والیبال ستارگان هنر ایران هستند که به دلیل مشغولیت های کاری در این جلسه تمرینی غایب بودند.

 

 

هادی حجازی فر ر والیبال ستارگان

از راست: پدرام کریمی، هادی حجازی فر، منوچهر هادی، احمد مهران فر، محسن کیایی، حسین ماهینی، محسن تنابنده و هومن جوادی

 

هادی حجازی فر در والیبال ستارگان

محسن تنابنده و هادی حجازی فر در تمرین والیبال ستارگان هنر ایران

 

انتشار اخبار و تصاویر این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

ادامه مطلب

عمومی

لیست نهایی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

لیست نهایی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران با تغییرات زیاد اعلام شد

ضمن تقدیر و تشکر از همه عزیزانی که طی سالهای فعالیت تیم فوتبال ستارگان هنر ایران همراه ما بوده و در تمرینات و مسابقات حضور داشتند، با توجه به تصمیمات اخذ شده در هیئت مدیره و شورای راهبری باشگاه، لیست نهایی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران طبق جداول زیر اعلام و تمرینات منظم از جمعه 21 مرداد ماه مجددا از سر گرفته خواهد شد.

توضیحات مقدمه

 1. اعضای باشگاه ستارگان هنر ایران فقط محدود به اعضای تیم های ورزشی نبوده و کلیه ستاره های درخشان سینما و موسیقی ایران جزو خانواده بزرگ باشگاه ستارگان هنر ایران محسوب می شوند و اگر نام آنها در جداول زیر درج نشده صرفا به دلیل عدم شرکت در تمرینات تیم فوتبال است.
 2. از این پس فقط ستاره های سرشناس و محبوب هنر کشور به عضویت تیم های ورزشی ستارگان هنر ایران پذیرفته خواهند شد.
 3. نفراتی که قبلا در تمرینات حاضر بوده اند و فعلا از لیست کنار گذاشته شده اند، ان شاالله به زودی با عناوین درخشان هنری به تیم باز خواهند گشت

ترتیب اسامی در جداول بر اساس حروف الفبای نام خانوادگی می باشد:

هنرمندان

نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی
شاهین آرین هومن حاجی عبدالهی حمید صفت میلاد کی مرام
پدرام آزاد ابوطالب حسینی پیمان طالبی محسن کیایی
حمید اصغری امیر حیدری محسن تنابنده آرمان گرشاسبی
بهرام افشاری حمید خندان محمد عابدینی امیرعباس گلاب
پویا امینی سام درخشانی علی عبدالمالکی مازیار لشنی
محسن ایزی کامبیز دیرباز بهرنگ علوی علی لهراسبی
باربد بابایی رامین راستاد مهیار علیزاده احمد محمدی
پژمان بازغی بابک زرین محمدرضا علیمردانی فردین ناجی
آرش بهمنی کیوان ساکت اف محمدرضا عیوضی آرش نوایی
یاسر بینام علی سفلی سپهر غفارپور مجید نوروزی
مجتبی پوربخش نیما شاهرخ شاهی امیرحسین فتحی مجید واشقانی
حسین پورکریمی سعید شریف زاده حسن فتحی منوچهر هادی
سعید ترابی فرزاد شیرمحمدی فربد فروغی سیدجواد هاشمی
کامران تفتی سید علی صالحی گرشا قباد پرواز همای
هوتن جوادی محتشم سید مجید صالحی ایمان قیاسی مسعود همایونی
هومن جوادی محتشم سامان صفاری پدرام کریمی مهدی یغمایی
امید جهان      

 

بازیکنان ملی

نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی
سید جلال حسینی وریا غفوری عادل کلاه کج وحید هاشمیان
خسرو حیدری جواد کاظمیان حسین ماهینی  

 

کادر فنی و همراه

نام و نام خانوادگی سمت
مدیر تیم هومن جوادی محتشم
سرمربی امیر میرزاییان
مربی بدنساز آرش بهزادنیا
سرپرست ورزشی
حسین شمسایی
سرپرست هنری سید علی صالحی
سرپرست رسانه سهیل سعادتمندی
پزشک دکتر مجید مختاری
پزشک فیزیوتراپ دکتر میثم علیپور
عکاس فرشید ترقی
تدارکات احمد بیگلری

 

قوانین و مقررات

 1. لیست مسابقات و سفرهای تیم فوتبال بر اساس اولویت های تیم و با تصمیم شورای راهبردی انتخاب می شود و حضور در جداول بالا و شرکت در تمرینات به هیچ عنوان دلیل بر حضور در مسابقات و سفرها نمی باشد.
 2. مطابق آنچه در بند 1 ذکر شد، حضور برخی دوستان فقط در تمرینات می باشد.
 3. اعلام حضور یا عدم حضور اعضای تیم در تمرینات الزامی است و در صورت عدم اعلام حضور در تمرینات، شخص 3 جلسه از همراهی تیم محروم خواهد بود.
 4. نفراتی که نام آنها به صورت ضخیم (Bold) نوشته شده – هنرمندان فوتبالی تر – ، در صورت سه بار عدم حضور غیر موجه در تمرینات، از تیم کنار گذاشته خواهند شد.
 5. حضور در تمرینات فقط و فقط با لباس تیم مجاز بوده و با لباس متفرقه به هیچ کس اجازه تمرین داده نخواهد شد.
 6. آوردن همراه جهت شرکت در تمرینات برای همه ممنوع می باشد.
 7. رعایت نظم و انضباط و نیز احترام در تمرینات و مسابقات الزامی می باشد.
 8. بسیار مهم: چنانچه هر یک از اعضای تیم به هر دلیل در تمرینات تیم های دیگری تحت عناوین مختلف هنرمندان شرکت کنند، بلافاصله از ستارگان هنر ایران کنار گذاشته خواهند شد.
 9. ممکن است در برخی جلسات تمرینی از نفراتی که قبلا عضو تیم بوده اند اما فعلا در لیست جایی ندارند دعوت شود.

 

ادامه مطلب

تمرینات

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

تمرینات والیبال ستارگان هنر ایران پر هیجان دنبال می شود

تمرینات منظم تیم والیبال ستارگان هنر ایران هفته ای دو شب با حضور ستارگان دنیای سینما و موسیقی بسیار جذاب و پر هیجان دنبال می شود.

حضور هنرمندانی چون: کامبیز دیرباز، منوچهر هادی، محسن تنابنده، محسن کیایی، مهران غفوریان، احمد مهرانفر، مجید واشقانی، هومن جوادی، بهنام بانی، حمید خندان، سیدجواد هاشمی، سیدعلی صالحی، هوتن جوادی، پدرام کریمی، مجتبی پوربخش، پویا امینی، سامان صفاری، ایمان قیاسی، باربد بابایی، مازیار لشنی، شاهین آرین، پیمان طالبی، امید جهان، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، علی عبدالمالکی، حسین پورکریمی، کیوان ساکت اف و … شور و هیجان خاصی به تمرینات داده است.

این تمرینات همچنان ادامه دارد و به زوی اخبار عجیب و بمب های ویژه ای در مورد این تیم خاص رونمایی خواهد شد.

تصاویری از تمرینات تیم والیبال ستارگان هنر ایران

تمرینات منظم والیبال

پدرام کریمی، سیعلی صالحی، حسین ماهینی و محسن کیایی در تمرین والیبال ستارگان هنر ایران

 

تمرینات منظم والیبال

سیدعلی صالحی، پدرام کریمی، کامبیز دیرباز، هومن جوادی، منوچهر هادی و سامان صفاری

 

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

بهنام بانی، پدرام کریمی، محسن تنابنده، محسن کیایی، احمد مهرانفر، منوچهر هادی و هومن جوادی

 

تمرینات منظم والیبال

پویا امینی، علی عبدالمالکی، بارب بابایی، ایمان قیاسی، حسین پورکریمی و سیدعلی صالحی

آخرین اخبار مربوط به تیم والیبال ستارگان هنر ایران را در وب سایت باشگاه و صفحات مجازی رسمی تیم دنبال کنید.

ادامه مطلب