Connect with us

عمومی

فوتسال، خیرین و ستارگان هنر در خدمت کودکان بی سرپرست

منتشر شده

در

فوتسال، خیرین و ستارگان هنر

نشست خبری مسابقه فوتسال، خیرین و ستارگان هنر در خدمت کودکان بی سرپرست برگزار شد

هنرمندان واقعی می‌توانند با اقدامات مثبت خود در جامعه اثرگذار باشند و فرهنگ یک جامعه را ارتقا دهند. جامعه آگاه و دانا می‌تواند توانمند شود. هنرمندان واقعی باید در برنامه‌های خیریه و عام‌المنفعه حضور پررنگ تری داشته باشند زیرا درد مردم، درد آنها است.

مدیراجرایی بنیاد خیریه زینب کبری (س) روز دوشنبه در نشست خبری مسابقه فوتسال تیم ستارگان هنر ایران و بنیاد زینب کبری (س) افزود: همه  عواید حاصل از  این  بازی به کودکان بد و بی سرپرست تحت حمایت بنیاد زینب کبری(س) اختصاص می یابد.

ساناز شکیب ادامه داد: در این بنیاد کودکان به صورت شبه خانواده نگهداری می شوند و تمام تلاش ما این است که از طریق این بازی  این بنیاد را به مردم معرفی کرده و آنها را در جریان وضعیت و نیازهای کودکان بد و بی سرپرست قرار دهیم.

مدیر اجرایی این بنیاد خیریه تاکید کرد: حمایت از کودکان دارای نقص ایمنی، پویش لباس گرم، راه اندازی دو بازارچه خیریه فصلی به نفع کودکان، پویش کوله مهربانی که شامل ابزار مدرسه بود و کوله ها توسط خود خانم های سرپرست خانوار تحت پوشش انجمن ساخته و در میان کودکان کم برخوردار توزیع شد، بخشی از فعالیت های مرکز بوده است.

در ادامه این نشست هومن جوادی مدیر عامل باشگاه ستارگان هنر ایران تصریح کرد: هدف ما از شرکت در این برنامه ها در حقیقت جلای روح خودمان است، از نظر درونی حال خوبی پیدا می کنیم. ضمن اینکه سعی داریم فعالیت های خیرخواهانه را در قالب مسابقات فوتبال به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: بازی از همین حالا برد – برد است و فقط در تلاش هستیم تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

جوادی تصریح کرد: در روز انجام این بازی تیم ستارگان هنر به احترام و یادبود جان باختگان هواپیمای اوکراینی با بازوبند مشکی وارد زمین می شود.

وی درباره علت نام گذاری این تیم به «ستارگان هنر» گفت: ستاره بین عموم به معنی فرد معروف است اما این تیم با هدف حمایت از افراد کم برخوردار و خیریه ها شکل گرفت و معتقدیم به این شیوه به ستاره شدن نه معروف شدن می توانیم نزدیک شویم. در این مسیر اما تیم فوتبال شکل گرفت زیرا معتقدیم فوتبال می تواند باعث تزریق همبستگی و دلگرمی به جامعه شود.

سرمربی تیم «ستارگان هنر» نیز گفت: هشت سال است که کنار تیم «ستارگان هنر ایران» هستیم و نزدیک به 700 بازی به نفع خیریه انجام داده ایم. خیلی از دوستان با وجود مشغله های زیاد اما با عشق این کار را انجام می دهند و حال خودمان خوب می شود.

محمدرضا مهدوی با اشاره به سخت شدن شرایط اجتماعی تاکید کرد: امیدواریم با انجام این بازی دل مردم را شاد کنیم و قدم مثبتی در راه خیریه و فرهنگ سازی کار خیرخواهانه برداریم.

پویا امینی بازیگر و عضو هیئت مدیره تیم «ستارگان هنر ایران» نیز درباره این بازی تصریح کرد: این روزها اتفاقاتی رخ داد که گاهی شکاف میان مردم و هنرمندان کشور ایجاد شد که هم حال مردم و هم حال هنرمندان را مکدر کرد.

وی افزود: بدون شک هنرمندان نمی توانند به تنهایی باری از دوش مردم بردارند و امیدواریم هر چه زودتر دولتمردان کاری برای کاهش اتفاقات و مشکلات مردم انجام بدهند.

محمدرضا عیوضی خواننده و دیگر عضو تیم «ستارگان هنر ایران» ادامه داد: نزدیک به چهار دهه است که این تیم حضور فعال دارد و خوشحالی این بچه ها و خانواده های کم برخوردار و تحت پوشش خیریه ها برای ما کافی است.

وی ادامه داد: در این میان حضور صدا وسیما برای پوشش این برنامه های خیریه و اطلاع رسانی به مردم کمرنگ است و اگر این اتفاقات رسانه ای شود شکاف میان مردم و هنرمندان نیز کاهش  پیدا می کند.

درد مردم درد هنرمندان  است

رئیس انجمن روابط عمومی ایران و یکی از حاضران در این برنامه نیز گفت: ما مسئول دو چیز هستیم. مسئولیت اول حمایت و مراقبت از خودمان است و دیگری مسئولیت اجتماعی و انسانی مان است.

غلامرضا کاظمی دینان با بیان اینکه افراد باید نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنند، مسئول باشند، ادامه داد: احساس مسئولیت نسبت به جامعه و مردمی که کنار ما زندگی می کنند و درک نیازهای آنها و کمک به افراد کم برخوردار، انسانیت هر  فردی را نشان می دهد.

وی تاکید کرد: بنیاد خیریه زینب کبری (س) حمایت های خوبی به کودکان بد و بی سرپرست ارائه می دهد و خیلی از این بچه ها سروسامان گرفته اند و زندگی خوبی دارند.

کاظمی دینان اضافه کرد: در این میان هدف از برگزاری مسابقات و برنامه هایی از این دست مثل مسابقه فوتبال، به این علت است که مردم بدانند هنوز در کشور مردم دوستی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در کشورهای توسعه یافته مقام هنرمندان ارزشمند شمرده می شود، خاطرنشان کرد: بعضی از هنرمندان این عنوان را یدک می کشند اما بحث من هنر و هنرمندان واقعی هستند که می توانند با اقدامات مثبت خود در جامعه اثرگذار باشند و فرهنگ یک جامعه را بالا ببرند.

این خیر افزود: جامعه آگاه و دانا که فرهنگ بالایی دارد می تواند توانمند شود. در نتیجه جامعه توانمند همیشه شاد است و به انحراف کشیده نمی شود. به همین علت هنرمندان واقعی همیشه در تلاش هستند که با خلق آثار وزین، پیام های خوب را به مردم برسانند. پیام خوب و درست می تواند جامعه را توانمند کند.

وی گفت: جامعه توانمند و آگاه همه مشکلات را می تواند پشت سرگذاشته و از موانع در جهت بالا کشیدن سطح فرهنگ و دانش خود بهره بگیرد. به همین دلیل شاید لازم باشد که هنرمندان واقعی در این برنامه های حضور پررنگ تری داشته باشند زیرا درد مردم، درد آنها است.

کاظمی دینان تاکید کرد: همیشه مسئله کمک مالی نیست. گاهی قدم برداشتن و حضور فرد می تواند لبخند شادی را به لب افراد کم برخوردار و نیازمند بنشاند.

وی خاطرنشان کرد: این کشور متعلق به همه ما است و باید برای ارتقا و آبادانی آن کنار هم بایستیم و قدم های مثبتی را برداریم.

مسابقه فوتسال تیم ستارگان هنر ایران و بنیاد خیریه زینب کبری (س) روز جمعه 4 بهمن ماه ساعت 14:00 به نفع کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در باشگاه  پاس قوامین واقع در شهرک اکباتان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند بلیط این برنامه را از سایت تیوال تهیه کنند.

همه عواید حاصل از مسابقه “فوتسال، خیرین و ستارگان هنر” صرف کودکان بی سرپرست و بدسرپرست می شود.

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

عمومی

جام دفاتر اسناد رسمی با حضور ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران در جام دفاتر اسناد رسمی

ستارگان هنر ایران در مسابقات چهارجانبه به میدان می روند

با دعوت رسمی کانون سردفتران و دفتریاران، تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در اولین دوره مسابقات فوتبال جام دفاتر اسناد رسمی شرکت خواهند کرد. این مسابقات در یک گروه چهار تیمی با حضور تیمهای: ستارگان هنر ایران، کانون سردفتران، پلیس راهور و کانون وکلا به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.

ستارگان هنر ایران در جام دفاتر اسناد رسمی

بازیکنان دعوت شده

بازیکنان زیر جهت حضور در این مسابقات انتخاب شده اند:

علی عبدالمالکی (1)
هومن جوادی (2)
حامد برادران (9)
بهرام افشاری (10)
گرشا قباد (13)
آرش نوایی (20)
احمد محمدی (21)
محسن ایزی (24)
علی سفلی (30)
بنیامین مظفری (36)
سعید شریف زاده (37)
فربد فروغی (38)
حمیدرضا یوسفی (41)
فرزاد شیرمحمدی (43)
پدرام آزاد (49)
آرمین آرمان پور (56)
فرهاد صالحی (58)
مجید یلان (63)
ارشیا اسماعیلی (72)
امیرحسین فتحی (77)
بهرنگ علوی (85)
یاسر بینام (86)
حسن فتحی (87)
امیر انتظامی (92)
مهدی صالح پور (90)
سروش مظهری (97)
امیر مقاره (100)

کادر فنی تیم

مدیر تیم: هومن جوادی
سرمربی: محمدرضا مهدوی
مربی: محمدرضا عیوضی
سرپرست: حسین شمسایی

برنامه مسابقات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در جام دفاتر اسناد رسمی

سه شنبه 16 دی ماه ساعت 14:00
ستارگان هنر ایران – کانون وکلا

پنجشنبه 18 دی ماه ساعت 15:00
ستارگان هنر ایران – کانون سردفتران

جمعه 19 دی ماه ساعت 13:00
ستارگان هنر ایران – پلیس راهور

محل برگزاری مسابقات

خیابان شریعتی به سمت شمال، نرسیده به پل سید خندان، باشگاه ورزشی پیام، ورودی شماره 11، زمین چمن باشگاه پیام

ادامه مطلب

عمومی

تغییرات در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

تغییرات در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

تغییرات اساسی در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

دور جدید تمرینات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران با تغییرات اساسی آغاز خواهد شد. به گفته هومن جوادی رییس هیدت مدیره و مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران دور جدید تمرینات تیم فوتبال بعد از محدودیت های کرونایی اخیر به زودی با تغییرات اساسی در نفرات و همچنین کادر مدیریتی و فنی شروع می شود.

هومن جوادی در گفتگو با وب سایت باشگاه اعلام کرد: “یک هیئت مدیره جدید (که هفته آینده معرفی خواهد شد) و یک کادر فنی کامل (با مدیریت دکتر نیما نکیسا) ساختار جدید تیم فوتبال ستارگان هنر ایران را تشکیل خواهند داد. ضمنا تغییراتی در اعضای تیم فوتبال بوجود آمده و نفراتی حذف و اضافه شده اند که اسامی لیست جدید هفته آینده اعلام و نفرات به تمرینات دعوت خواهند شد. چارت سازمانی باشگاه نیز بعد از اولین جلسه رسمی هیئت مدیره جدید اعلام و در کنار یک تیم حقوقی قوی دور جدیدی از فعالیت های باشگاه را آغاز می گردد.”

وی همچنین افزود: “علت تعطیلی تمرینات تیم فوتبال در این مدت روند رو به رشد بیماری کرونا در بین هموطنان بویژه تهرانی ها و نظر وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا در رعایت هر چه بیشتر استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی بوده که عملا این دو موضوع را در فوتبال نمی توان به درستی رعایت کرد و به محض آغاز روند کاهشی تمرینات ما نیز با سیستم و شکل جدید شروع می گردد. چگونه می شود در اوج کرونا دیگران را به زدن ماسک و رعایت اصول بهداشتی دعوت کنیم اما خودمان مرتب تمرین برگزار کنیم؟ مگر هدف از تمرینات ما سلامتی و لذت بردن از کنار هم بودن نیست؟ آیا تمرین کردن در این شرایط تضمینی برای سلامتی است یا فقط نوعی نمایش؟”

هومن جوادی در رابطه با علت تغییرات در نفرات تیم فوتبال توضیح داد: “از این به بعد تیم فوتبال ستارگان هنر ایران را ستارگانی تشکیل خواهند داد که از هر نظر بویژه از نظر اخلاقی ستاره بوده و برای پیراهنی که به تن می کنند حرمت و ارزش قائل باشند. همچنین اگر قرار به حضور ورزشکارانی در کنار هنرمندان باشد، فقط و فقط آنهایی که سابقه ملی داشته و در کنار محبوبیت اجتماعی از نظر اخلاقی نیز زبانزد باشند، مثل وحید هاشمیان که حضورش کنار ما باعث افتخار باشگاه ستارگان هنر ایران است.همچنین دو تیم ورزشی دیگر در دو رشته ورزشی پر طرفدار والیبال (آقایان) و داژبال (بانوان و آقایان) نیز به رشته های ورزشی باشگاه ستارگان هنر ایران اضافه خواهد شد.”

 

ادامه مطلب

عمومی

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

هواداران تیم منتخب ستارگان هنر ایران را انتخاب کردند

طی یک نظر سنجی که در صفحه رسمی باشگاه ستارگان ایران انجام شد، تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران مشخص شد. در این نظر سنجی از هواداران خواسته شده بود که با توجه به لیست نفرات، ترکیب 11 نفره اصلی و 7 نفر ذخیره خود را انتخاب و به صفحه اصلی باشگاه ارسال کنند و در نهایت با توجه به میزان آرا به ترتیب 4 تیم منتخب 11 نفره مشخص گردید. به این صورت که 11 نفر اول در تیم منتخب اول، 11 نفر دوم در تیم منتخب دوم و … تا تیم منتخب چهارم.

این نظر سنجی تنها جنبه سرگرمی داشته و ملاک باشگاه جهت تعیین نفرات نمی باشد و از نظر مدیریت و کادر فنی تیم، همه اعضا در یک رده قرار داشته و با توجه به نوع مسابقات از نظر رسمی، دوستانه و خیریه بودن و همچنین آمادگی بازیکنان، نفرات هر مسابقه انتخاب می شوند و این انتخاب دلیل متمایز بودن آنها نسبت به سایرین نیست و همه اعضای خانواده بزرگ ستارگان هنر ایران برادرانه در کنار هم قرار دارند.

ضمنا سرکار خانم فائض ناطقی برنده جایزه یک عدد پیراهن تیم فوتبال ستارگان هنر ایران با امضای نفرات تیم منتخب خود شدند.

ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

ترکیب منتخب دوم تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

 

ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

ترکیب منتخب سوم تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

 

ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

ترکیب منتخب چهارم تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به انتخاب هواداران

لیست نفرات

نحوه انتخاب تیم و لیست نفرات به شرح زیر اعلام شده بود:
برای انتخاب نفرات اصلی از هر پست به تعداد نفرات داخل پرانتز و برای 7 نفر ذخیره به صورت زیر عمل کنید:
1 دروازه بان + 2 نفر دفاع (وسط، راست یا چپ) + 2 نفر هافبک (وسط، راست یا چپ) + 1 نفر هافبک پشت فوروارد + 1 فوروارد (ضمنا نفرات ذخیره نباید جزو 11 نفر انتخابی شما باشند)

دروازه بان (یک نفر)

نیما نکیسا، علی عبدالمالکی، سروش مظهری، علی ایلیا، کامیار فدوی، کوروش ملکی

دفاع وسط (2 نفر)

منوچهر هادی، محمدرضا عیوضی، داود ناقور، هومن جوادی، هوتن جوادی، فرهاد صالحی، بنیامین مظفری، فرزاد شیرمحمدی

دفاع راست (یک نفر)

سید جواد هاشمی، منوچهر هادی، امید زندگانی، رامین راستاد، بابک صحرایی، حمید اصغری، علی منصوری، علی سفلی، محسن ایزی، فربد فروغی، کیوان ساکت اف، سعید شریف زاده، پویا کرمی

دفاع چپ (یک نفر)

بابک زرین، حامد برادران، بابک صحرایی، پدرام آزاد، حمیدرضا صمدی، پویا کرمی، میثم معافی، آرش بهمنی، فربد فروغی، کیوان ساکت اف، سعید شریف زاده، محمدعلی صناعی، مبین شادلو، شاهین رحمانی

هافبک وسط (یک نفر)

منوچهر هادی، داود ناقور، احمد محمدی، حامد برادران، امیر انتظامی، فرهاد صالحی، بنیامین مظفری، کیوان ساکت اف، پدرام آزاد، فربد فروغی، آرمین آرمان پور

هافبک راست (یک نفر)

سید جواد هاشمی، منوچهر هادی، حمید حامی، بهرنگ علوی، امید زنگانی، رامین راستاد، پویا امینی، علی لهراسبی، مجتبی پوربخش، حامد برادران، آرش نوایی، حمید اصغری، مجید یلان، محسن ایزی، شاهین رحمانی

هافبک چپ (یک نفر)

حمید حامی، مهدی ماهانی، حامد برادران، بابک زرین، پدرام کریمی، علی منصوری، گرشا قباد، آرش نوایی، مجید یلان، امیر انتظامی

فوروارد پشت فوروارد (یک نفر)

بهرنگ علوی، پرواز همای، بهنام بانی، پدرام کریمی، هومن حاجی عبدالهی، حامد برادران، احمد محمدی، گرشا قباد، آرش نوایی، مجید یلان، محسن نیکوسخن، آرمین آرمان پور، توحید کاظمی، حامد کاظمی، امیر انتظامی، شاهین رحمانی

فوروارد (2 نفر)

بهرنگ علوی، امید زندگانی، حمید حامی، بهنام بانی، پرواز همای، پویا امینی، علی عبدالمالکی، مجتبی پوربخش، پدرام کریمی، مهدی ماهانی، حامد برادران، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی، هومن حاجی عبدالهی، شاهین آرین، حمید رضا صمدی، آرش نوایی، محسن نیکوسخن، علی سفلی، مبین شادلو، توحید کاظمی، حامد کاظمی

نظر شما راجع به ترکیب های انتخاب شده چیست؟ تیم منتخب خود را بنویسید.

ادامه مطلب

برترین ها