Connect with us

مسابقات

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج به پیروزی رسید

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

پیروزی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج در دیداری دوستانه به برتری 2 بر یک دست یافت. این مسابقه که به پیشنهاد کاظم محمدی سرپرست تیم فوتبال شهرداری کرج برگزار شد به جذابیت ها و البته جدیدت و زد و خوردهای فراوانی همراه بود که در نهایت با پیروزی تیم ستارگان هنر ایران به پایان رسید و لحظات زیبای فوتبالی از خود به جای گذاشت.
 
ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

⚽️ مسابقه دوستانه ⚽️
سه شنبه 17 دی ساعت 22:00
ورزشگاه غدیر تهران

ستارگان هنر ایران 2️⃣
شهرداری کرج 1️⃣

گلها:
گرشا قباد ⚽️
آرش نوایی ⚽️

تگ گل تیم حریف را هم کیوان ساکت اف بازیکن تیم ستارگان به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

یک بازی بسیار جذاب، زیبا و حساب شده از طرف تیم ستارگان هنر ایران تیم کاملا فوتبالی شهرداری کرج را که “مجید فشخامی” و “کاظم محمدی” دو نام آشنای فوتبال هدایت آنرا بر عهده داشتند مجبور به شکست کرد.

✅ بازیکنان:
نیما نکیسا، امید زندگانی (کاپیتان)، هومن جوادی، حامد برادران، آرش نوایی، محسن ایزی، کیوان ساکت اف، احمد محمدی، گرشا قباد، سعید شریف زاده، فرهاد صالحی
نفرات ذخیره:
علی سفلا، فربد فروغی، علی ایلیا، مجید یلان، آرمین آرمان پور، سروش مظهری، پویا کرمی، مبین شادلو، توحید کاظمی، کامیار فدوی، علی علمدار

با حضور: احسان میرزایی، امیر انتظامی و فرشید ترقی

???? گل زیبای آرش نوایی با یک شوت استثنایی در زیر طاق دروازه حریف به ثمر رسید.

???????????? با تشکر ویژه از امید زندگانی عزیز بابت بازی عالی و تلاش مثال زدنی

ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

کامیار فدوی، علی ایلیا، آرمین آرمان پور، علی علمدار و سروش مظهری

 

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

مسابقات

مسابقه یادبود شهدای سلامت به نفع ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

بهرنگ علوی، امیر مقاره، هومن جوادی و بهرام افشاری در مسابقه یادبود شهدای سلامت

ستارگان هنر ایران در یادبود شهدای سلامت به میدان رفتند

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در یک دیدار دوستانه یادبود شهدای سلامت تیم فوتبال معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را بانتیجه پرگل 5 بر یک شکست داد. این مسابقه که در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی تهران در هوای ملایم پاییزی برگزار شد جذابیت های فراوانی داشت و دو تیم فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتند.

ستارگان هنر ایران در مسابقه یادبود شهدای سلامت

امیر مقاره خواننده خوب و محبوب گروه ماکان بند امروز اولین حضور خود در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران را تجربه کرد و خوش درخشید. وی که از نیمه دوم مسابقه وارد زمین شد نشان داد از توانایی بالایی در بازی فوتبال برخوردار است و در صورت تمرین مداوم می تواند یکی از بازیکنان قابل اتکای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در کنار سایر بازیکنان این تیم باشد.

امیر مقاره در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران یادبود شهدای سلامت

⚽️ مسابقه يادبود شهدای سلامت ⚽️
شنبه ٣ آبان ساعت ١٨:٣٠
زمين چمن دانشگاه شهيد بهشتى
يادبود شهداى سلامت

ستارگان هنر ايران 5
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى 1

داور: على ايليا

گلها:
بهرام افشارى ⚽️⚽️⚽️
احمد محمدى ⚽️
امير مقاره ⚽️

يك بازى بسيار جذاب و ديدنى از تيم فوتبال ستارگان هنر ايران با هت تريك بهرام افشارى و اولين حضور امير مقاره با يك گل زيبا. امروز همه بچه ها عالى بودن و از تمام توان خودشون براى رسيدن به اين برد استفاده كردن. ضمن اينكه آرش نوايى مثل هميشه اما اينبار با كتف آسيب ديده تا پايان بازى عالى بود.
ممنون از زحمت همه عزيزان

✅ بازيكنان:
على عبدالمالكى، حميد حامى، بهرنگ علوى، بهرام افشارى، پويا امينى، حامد برادران، امير مقاره، آرش نوايى، محسن ايزى، فربد فروغى، على سفلى، فرزاد شيرمحمدى، احمد محمدى، حامد كاظمى، سروش مظهرى، ياسر بينام، حميدرضا يوسفى، آرمين آرمان پور، فرهاد صالحى

سرمربى: هومن جوادى 
مربى: محمدرضا عيوضى
پزشكيار: احسان ميرزايى

🙏🌹 با تشكر از حضور عزيزان:
حميد اصغرى، سعيد شريف زاده، مجيد يلان، حسن خانمحمدپور، محسن نيكوسخن، اشكان برادران و محمدعلى صناعى

📷 عكاس ها: فرشيد ترقى، رامتين جهانبانى

بهارم افشاری در مسابقه یادبود شهدای سلامت

 

حامد برادران در مسابقه یادبود شهدای سلامت

 

احمد محمدی در یادبود شهدای سلامت

 

پویا امینی، حمید حامی، هومن جوادی و بهرنگ علوی در مسابقه یادبود شهدای سلامت

ادامه مطلب

مسابقات

ستارگان هنر ایران در کنار خیریه نرجس شیراز

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران به نفع خیریه نرجس شیراز

ستارگان هنر ایران به نفع خیریه نرجس شیراز به میدان رفتند

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در دیداری خیریه به نفع خیریه نرجس شیراز مقابل ستارگان فوتبال شیراز به میدان رفت و با نتیجه 7 بر سه نتیجه را واگذار کرد.

به دعوت مهدی شیری عضو افتخاری باشگاه ستارگان هنر ایران و بازیکن اسبق تیم های ملی، پرسپولیس و برق شیراز دیداری خیریه به یاد شهدای سلامت و به نفع مرکز خیریه نرجس شیراز بین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران و تیم ستارگان فوتبال شیراز در سالن کمیته امداد شهر شیراز برگزار شد. این مسابقه که به دلیل مخالفت ستاد کرونا بدون تماشاگر برگزار شد از جذابیت های خاصی برخوردار بود. 

سفر به شیراز

ستارگان هنر ایران عصر روز دوشنبه از فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد شیراز ترک کردند و به محض رسیدن به شیراز در هتل چمران مستقر شدند. شب در مهمانی ویژه ای که مهدی شیری و دوستانش برای هنرمندان ترتیب داده بودند حاضر شدند و شام را با هم صرف کردند.

صبح روز سه شنبه اعضای تیم ستارگان هنر ایران از مرکز خیریه نرجس شیراز بازدید کردند و حال و هوای خود را با دیدن از خود گذشتگی پرسنل آن مرکز عوض کردند. افرادیکه واقعا با از خود گذشتگی تمام، مهربانی را معنا می کنند و بزرگوارانه از معلولین جسمی و ذهنی نگهداری می کنند. کاری که بسیاری از پدرها و مادرها از انجام آن عاجزند. 

مرکز خیریه نرجس شیراز

پس از دیدار از مرکز و گفتگوی گروهی با مدیرعامل آنجا، هنرمندان عکس هایی به یادگار انداخته و سپس با حضور در بخش کمک های مردمی، کمک های نقدی خودشون رو که بالغ بر 25 میلیون تومان بود به مرکز اهدا کردند و قول همکاری جهت معرفی هر چه بیشتر مرکز به آنها دادند.

رستوران صوفی شیراز میزبان ناهار هنرمندان بود و اعضای تیم بعد از استراحتی کوتاه آماده بازی خیریه شدند.

مسابقه خیریه

بازی راس ساعت 18:30 و با پخش مستقیم از شبکه شیراز (و با تاخیر از شبکه ورزش) آعاز شد. یک بازی زیبا و جذاب و در عین حال جدی به نفع مرکز خیریه نرجس شیراز که در نهایت با نتیجه 7 بر 3 به نفع ستارگان شیراز به پایان رسید. از جذابیت های این مسابقه گل بسیار زیبای بهنام بانی با شادی بعد از گل استثنایی و همچنین بازی بسیار عالی بهرام افشاری بود که برای اولین بار در یک مسابقه رسمی برای ستارگان هنر ایران به میدان میرفت.

 
⚽️ مسابقه خیریه ⚽️

سه شنبه 8 مهر ساعت 18:30
ورزشگاه کمیته امداد شیراز

ستارگان هنر ایران 3
ستارگان فوتبال شیراز 7

گلها:
احمد محمدی ⚽️
مهدی شیری ⚽️
بهنام بانی ⚽️

بازی راس ساعت 18:30 و با پخش مستقیم از شبکه شیراز (و با تاخیر از شبکه ورزش) آعاز شد. یک بازی زیبا و جذاب و در عین حال جدی که در نهایت با نتیجه 7 بر 3 به نفع ستارگان شیراز به پایان رسید. از جذابیت های این مسابقه گل بسیار زیبای بهنام بانی با شادی بعد از گل استثنایی و همچنین بازی بسیار عالی بهرام افشاری بود که برای اولین بار در یک مسابقه رسمی برای ستارگان هنر ایران به میدان میرفت.

✅ بازیکنان:
علی عبدالمالکی، هومن جوادی، سیدجواد هاشمی، بهنام بانی، بهرنگ علوی، فرهاد جواهرکلام
نفرات جایگزین:
نیما نکیسا، بهرام افشاری، علی سفلی، مهدی ماهانی، حامد برادران، حسن خانمحمد پور، مجتبی پوربخش و احمد محمدی

مربی: محمدرضا عیوضی
سرپرست: حسین شمسایی

ادامه مطلب

مسابقات

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست با احترام به جانباختگان سقوط هواپیما

منتشر شده

در

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

ستارگان هنر ایران پیروز مسابقه خیریه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست تحت پوشش بنیاد خیریه زینب کبری (3) با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

در مراسم قبل از شروع مسابقه برنامه های شاد و متنوعی برای حاضرین در سالن اجرا شد و همچنین سروش مظهری خواننده جوان و عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به اجرای موسیقی پرداخت. حضور بانوان د رکنار خانواده هایشان جهت تماشای این مسابقه که در سالن ورزشی ورزشگاه پاس در شهرک اکباتان برگزار شد، شور و هیجان خاصی را در مجموعه به وجود آورده بود و تقریبا 1000 نفر این مسابقه خیریه را از نزدیک تماشا کردند.

ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپست

حضور هنرمندانی چون سرکار خانم پوری بنایی، شیوا ابراهیمی، علی عامل هاشمی، ارسطو خوش رزم  و هومن گامنو و همچنین پرویز برومند و خسرو حیدری بازیکنان سابق استقلال و تیم ملی گرمای خاصی به این مسابقه خیریه بخشیده بود. قبل از مسابقه تندیس یادگاری توسط سرکار خانم پوری بنایی و خانم فاطمه برزگر (مدیر عامل بنیاد خیریه زینب کبری و مادر معصومه ابتکار) به هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران به نمایندگی از این تیم اهدا شد.

قبل از آغاز بازی، به پیشنهاد اعضای باشگاه ستارگان هنر ایران یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان بی گناه حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی برقرار شد و حاضرین برای همه آن درگذشتگان طلب آرامش ابدی و برای بازماندگانشان آرزوی صبر کردند. روحشان شاد

ترکیب اصلی ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

احمد محمدی، حامد برادران، پویا امینی، مجتبی پوربخش، نیما نکیسا و سید جواد هاشمی (کاپیتان)

مسابقه

جمعه 4 بهمن 1398 
ساعت 15:00
ورزشگاه پاس شهرک اکباتان

ستارگان هنر ایران 3 – بنیاد خیریه زینب کبری 2

گلها:
آرش نوایی ⚽
احمد محمدی ⚽
نیما نکیسا (پنالتی) ⚽

✅ بازیکنان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

ترکیب اصلی:
نیما نکیسا، سید جواد هاشمی (کاپیتان)، پویا امینی، حامد برادران، احمد محمدی
نفرات ذخیره:
علی سفلا، کیوان ساکت اف، آرش نوایی، گرشا قباد، سعید شریف زاده، مجید یلان، مبین شادلو، حامد کاظمی، محسن ایزی، فربد فروغی، سروش مظهری، محسن نیکو سخن

مدیر تیم : هومن جوادی
سرمربی: محمدرضا مهدوی
مربی: محمدرضا عیوضی
مدیر فنی: هوتن جوادی
سرپرست: حسین شمسایی
ماسور و پزشکیار: احسان میرزایی، مصطفی یوسف زاده
عکاس: فرشید ترقی

با تشکر ویژه از حضور پر انرژی : بهرنگ علوی، پدرام کریمی، داود ناقور، شاهین آرین، فرزاد شیرمحمدی و فرهاد صالحی عزیز که بودنشان کنار تیم بسیار تاثیر گذار و خوشحال کننده بود.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پدرام کریمی، هومن جوادی و بهرنگ علوی

شرح کامل بازی

نیمه اول:

بازی با یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان صانجه دلخراش سقوط هواپیما آغاز شد. تیم حریف متشکل بود از تعدادی بازیکن حرفه ای فوتسال که از همان ابتدا با بهترین ترکیب و جهت یک کسب یک برد قاطع پا به میدان گذاشته بودند. در یکی از صحنه هایی که تیم ستارگان در حال حمله بود بر خلاف جریان بازی و به دلیل لیز بودن سطح زمین مسابقه توپ از دست ستارگان خارج و بصورت کاملا اتفاقی به دست یاران بنیاد رسید تا به سادگی گل اول بازی به ثمر برسد. بعد از این گل ستارگان جدی تر بازی را دنبال کردند بطوریکه روی همکاری بسیار عالی بچه ها و با دریبل زیبای دروازه بان حریف توسط آرش نوایی، گل اول بازی توسط این بازیکن به ثمر رسید. مسابقه خیلی زیبا و جذاب و به صورت پایاپای از طرف دو تیم دنبال می شد که احمد محمدی در لحظه ای که تابلو فقط دو ثانیه تا پایان نیمه اول را نشان میداد با یک شوت استثنایی از زمین خودی دروازه حریف را به زیباترین شکل ممکن باز کرد.

نیمه دوم:

نیمه دوم با حملات همه جانبه تیم حریف برای جبران گل آغاز شد که البته در این بین به خطا هم رو آورده بودند که همین بالا رفتن تعداد خطاها به یک پنالتی روی خطای ششم به نفع ستارگان هنر ایران منجر شد که ضربه محکم احمد محمدی توسط دروازه بان مهار شد. دقایقی بعد مجددا خطای تیم بنیاد باعث پنالتی از نقطه دوم به نفع ستارگان شد که اینبار نیما نکیسا با یک شوت محکم و زمینی گل سوم ستارگان را به ثمر رساند و جای خود را به سروش مظهری داد. در دقایق پایانی محمدرضا مهدوی اقدام به تعویض های زیادی کرد تا تمام حاضرین امکان بازی کردن را پیدا کنند که در همین بین از روی غفلت مدافعان گل دوم تیم بنیاد هم به ثمر رسید و لحظاتی بعد داور بازی سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست به نفع تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به پایان برسد.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محسن نیکو سخن، گرشا قباد، مبین شادلو، حامد برادران، حامد کاظمی، فربد فروغی، سعید شریف زاده، علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

شاهین آرین، محمدرضا عیوضی، حسین شمسایی، هومن جوادی، محمدرضا مهدوی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محمدرضا عیوضی، پرویز برومند، هومن جوادی، پویا امینی، خسرو حیدری، محسن ایزی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

آرش نوایی و مجید یلان در تونل آتش قبل از بازی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پویا امینی، نیما نکیسا، سیدجواد هاشمی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

مجتبی پوربخش دوست داشتنی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

فربد فروغی، سعید شریف زاده و علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران قبل از بازی

ادامه مطلب

برترین ها