Connect with us

مسابقات

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج به پیروزی رسید

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

پیروزی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج در دیداری دوستانه به برتری 2 بر یک دست یافت. این مسابقه که به پیشنهاد کاظم محمدی سرپرست تیم فوتبال شهرداری کرج برگزار شد به جذابیت ها و البته جدیدت و زد و خوردهای فراوانی همراه بود که در نهایت با پیروزی تیم ستارگان هنر ایران به پایان رسید و لحظات زیبای فوتبالی از خود به جای گذاشت.
 
ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

⚽️ مسابقه دوستانه ⚽️
سه شنبه 17 دی ساعت 22:00
ورزشگاه غدیر تهران

ستارگان هنر ایران 2️⃣
شهرداری کرج 1️⃣

گلها:
گرشا قباد ⚽️
آرش نوایی ⚽️

تگ گل تیم حریف را هم کیوان ساکت اف بازیکن تیم ستارگان به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

یک بازی بسیار جذاب، زیبا و حساب شده از طرف تیم ستارگان هنر ایران تیم کاملا فوتبالی شهرداری کرج را که “مجید فشخامی” و “کاظم محمدی” دو نام آشنای فوتبال هدایت آنرا بر عهده داشتند مجبور به شکست کرد.

✅ بازیکنان:
نیما نکیسا، امید زندگانی (کاپیتان)، هومن جوادی، حامد برادران، آرش نوایی، محسن ایزی، کیوان ساکت اف، احمد محمدی، گرشا قباد، سعید شریف زاده، فرهاد صالحی
نفرات ذخیره:
علی سفلا، فربد فروغی، علی ایلیا، مجید یلان، آرمین آرمان پور، سروش مظهری، پویا کرمی، مبین شادلو، توحید کاظمی، کامیار فدوی، علی علمدار

با حضور: احسان میرزایی، امیر انتظامی و فرشید ترقی

???? گل زیبای آرش نوایی با یک شوت استثنایی در زیر طاق دروازه حریف به ثمر رسید.

???????????? با تشکر ویژه از امید زندگانی عزیز بابت بازی عالی و تلاش مثال زدنی

ستارگان هنر ایران مقابل شهرداری کرج

کامیار فدوی، علی ایلیا، آرمین آرمان پور، علی علمدار و سروش مظهری

 

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقات

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست با احترام به جانباختگان سقوط هواپیما

منتشر شده

در

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

ستارگان هنر ایران پیروز مسابقه خیریه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست تحت پوشش بنیاد خیریه زینب کبری (3) با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

در مراسم قبل از شروع مسابقه برنامه های شاد و متنوعی برای حاضرین در سالن اجرا شد و همچنین سروش مظهری خواننده جوان و عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به اجرای موسیقی پرداخت. حضور بانوان د رکنار خانواده هایشان جهت تماشای این مسابقه که در سالن ورزشی ورزشگاه پاس در شهرک اکباتان برگزار شد، شور و هیجان خاصی را در مجموعه به وجود آورده بود و تقریبا 1000 نفر این مسابقه خیریه را از نزدیک تماشا کردند.

ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپست

حضور هنرمندانی چون سرکار خانم پوری بنایی، شیوا ابراهیمی، علی عامل هاشمی، ارسطو خوش رزم  و هومن گامنو و همچنین پرویز برومند و خسرو حیدری بازیکنان سابق استقلال و تیم ملی گرمای خاصی به این مسابقه خیریه بخشیده بود. قبل از مسابقه تندیس یادگاری توسط سرکار خانم پوری بنایی و خانم فاطمه برزگر (مدیر عامل بنیاد خیریه زینب کبری و مادر معصومه ابتکار) به هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران به نمایندگی از این تیم اهدا شد.

قبل از آغاز بازی، به پیشنهاد اعضای باشگاه ستارگان هنر ایران یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان بی گناه حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی برقرار شد و حاضرین برای همه آن درگذشتگان طلب آرامش ابدی و برای بازماندگانشان آرزوی صبر کردند. روحشان شاد

ترکیب اصلی ستارگان هنر ایران در مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

احمد محمدی، حامد برادران، پویا امینی، مجتبی پوربخش، نیما نکیسا و سید جواد هاشمی (کاپیتان)

مسابقه

جمعه 4 بهمن 1398 
ساعت 15:00
ورزشگاه پاس شهرک اکباتان

ستارگان هنر ایران 3 – بنیاد خیریه زینب کبری 2

گلها:
آرش نوایی ⚽
احمد محمدی ⚽
نیما نکیسا (پنالتی) ⚽

✅ بازیکنان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

ترکیب اصلی:
نیما نکیسا، سید جواد هاشمی (کاپیتان)، پویا امینی، حامد برادران، احمد محمدی
نفرات ذخیره:
علی سفلا، کیوان ساکت اف، آرش نوایی، گرشا قباد، سعید شریف زاده، مجید یلان، مبین شادلو، حامد کاظمی، محسن ایزی، فربد فروغی، سروش مظهری، محسن نیکو سخن

مدیر تیم : هومن جوادی
سرمربی: محمدرضا مهدوی
مربی: محمدرضا عیوضی
مدیر فنی: هوتن جوادی
سرپرست: حسین شمسایی
ماسور و پزشکیار: احسان میرزایی، مصطفی یوسف زاده
عکاس: فرشید ترقی

با تشکر ویژه از حضور پر انرژی : بهرنگ علوی، پدرام کریمی، داود ناقور، شاهین آرین، فرزاد شیرمحمدی و فرهاد صالحی عزیز که بودنشان کنار تیم بسیار تاثیر گذار و خوشحال کننده بود.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پدرام کریمی، هومن جوادی و بهرنگ علوی

شرح کامل بازی

نیمه اول:

بازی با یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان صانجه دلخراش سقوط هواپیما آغاز شد. تیم حریف متشکل بود از تعدادی بازیکن حرفه ای فوتسال که از همان ابتدا با بهترین ترکیب و جهت یک کسب یک برد قاطع پا به میدان گذاشته بودند. در یکی از صحنه هایی که تیم ستارگان در حال حمله بود بر خلاف جریان بازی و به دلیل لیز بودن سطح زمین مسابقه توپ از دست ستارگان خارج و بصورت کاملا اتفاقی به دست یاران بنیاد رسید تا به سادگی گل اول بازی به ثمر برسد. بعد از این گل ستارگان جدی تر بازی را دنبال کردند بطوریکه روی همکاری بسیار عالی بچه ها و با دریبل زیبای دروازه بان حریف توسط آرش نوایی، گل اول بازی توسط این بازیکن به ثمر رسید. مسابقه خیلی زیبا و جذاب و به صورت پایاپای از طرف دو تیم دنبال می شد که احمد محمدی در لحظه ای که تابلو فقط دو ثانیه تا پایان نیمه اول را نشان میداد با یک شوت استثنایی از زمین خودی دروازه حریف را به زیباترین شکل ممکن باز کرد.

نیمه دوم:

نیمه دوم با حملات همه جانبه تیم حریف برای جبران گل آغاز شد که البته در این بین به خطا هم رو آورده بودند که همین بالا رفتن تعداد خطاها به یک پنالتی روی خطای ششم به نفع ستارگان هنر ایران منجر شد که ضربه محکم احمد محمدی توسط دروازه بان مهار شد. دقایقی بعد مجددا خطای تیم بنیاد باعث پنالتی از نقطه دوم به نفع ستارگان شد که اینبار نیما نکیسا با یک شوت محکم و زمینی گل سوم ستارگان را به ثمر رساند و جای خود را به سروش مظهری داد. در دقایق پایانی محمدرضا مهدوی اقدام به تعویض های زیادی کرد تا تمام حاضرین امکان بازی کردن را پیدا کنند که در همین بین از روی غفلت مدافعان گل دوم تیم بنیاد هم به ثمر رسید و لحظاتی بعد داور بازی سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست به نفع تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به پایان برسد.

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محسن نیکو سخن، گرشا قباد، مبین شادلو، حامد برادران، حامد کاظمی، فربد فروغی، سعید شریف زاده، علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

شاهین آرین، محمدرضا عیوضی، حسین شمسایی، هومن جوادی، محمدرضا مهدوی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

محمدرضا عیوضی، پرویز برومند، هومن جوادی، پویا امینی، خسرو حیدری، محسن ایزی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

آرش نوایی و مجید یلان در تونل آتش قبل از بازی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

پویا امینی، نیما نکیسا، سیدجواد هاشمی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

مجتبی پوربخش دوست داشتنی

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

فربد فروغی، سعید شریف زاده و علی سفلا

 

مصاف مهربانی برای کودکان بی سرپرست

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران قبل از بازی

ادامه مطلب

مسابقات

بم زنده است

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران با شعار بم زنده است

ستارگان هنر ایران با شعار بم زنده است به میدان رفتند

در روزيكه مردم بم يكپارچه سياهپوش عزيزانى بودند كه در حادثه دلخراش زلزله سال ٨٢ با مشيت الهى از دنيا رفتند، ستارگان هنر ايران با آنها به همدردى پرداختند و با حضور در مسابقه يادبود آن عزيزان، خاطرشان را زنده كردند و “بم زنده است” را در کنار انها فریاد زدند. 
حضور پر شور تماشاچيان همراه با بانوان در كنار مقامات كشورى بر جذابيتهاى بازى افروده بود و با اينكه به دليل تغيير ساعت بازى در آغاز تماشاچيان كمى حضور داشتند اما تا دقيقه ١٥ بازى بيش از ٢٥٠٠ نفر از نزديك بازى را تماشا كردند و در پايان با مهربانى ستارگان را بدرقه نمودند.

آغاز سفر

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران راس ساعت 19:30 سه شنبه 3 دی ماه در ترمینال 4 فرودگاه مهرآباد حاضر شدند و پس از طی تشریفات دریافت کارت پرواز به سالن انتظار رفتند. در این بین بازار عکس های یادگاری داغ بود. 

بم زنده است

 

ستارگان هنر ایران - بم زنده است

راس ساعت 23:15 دقیقه هنرمندان به فرودگاه بم رسیدند و مورد استقبال مسئولین شهرستان بم قرار گرفتند. پس از خوش آمدگویی توسط فرماندار محترم و دریافت شاخه های گل به سمت هتل ارگ جدید محل اقامتشان حرکت کردند.

ستارگان هنر ایران در فرودگاه بم - بم زنده است

 

استقبال مسئولین بم از ستارگان هنر ایران

دیدار از ارگ بم

اعضای تیم فوتبال ستارگان هنر ایران صبح روز چهارشنبه 4 دی ماه بعد از صرف صبحانه به ارگ بم رفتند تا از از یکی از بزرگترین بناهای گلی باستانی جهان دیدن کنند و یاد آور شوند که “بم زنده است”.

ستارگان هنر ایران در ارگ بم - بم زنده است

 

ستارگان هنر ایران در ارگ بم

⚽ مسابقه فوتبال ⚽
چهارشنبه ٤ دى ٩٨
ورزشگاه فجر بم

مسابقه خيريه بزرگداشت جانباختگان زلزله بم

ستارگان هنر ايران 2⃣
منتخب بم 4⃣

گلها:
فربد فروغى ⚽
امير انتظامى ⚽

ستارگان هنر ایران با شعار بم زنده است مسابقه دادند

 

✅ بازيكنان؛
نيما نكيسا، سيدجواد هاشمى (كاپيتان)، هومن جوادى، محمدرضا مهدوى، سعيد شريف زاده، پويا امينى، اميد زندگانى، بهرنگ علوى، مجتبى پوربخش، احمد محمدى و محسن ايزى
بازيكنان ذخيره:
شاهين آرين، على سفلا، فرهاد صالحى، فربد فروغى، مجيد يلان، پويا كرمى، امير انتظامى، سروش مظهرى، آرمين آرمان پور

ستارگان هنر ایران مقابل منتخب بم

مدير تيم: هومن جوادى
سرمربى: محمدرضا مهدوى
سرپرست: هوتن جوادى
مدير فنى: نيما نكيسا

بعد از مسابقه ستارگان در ازدحام جمعیت به سختی به محل اقامتشان برگشتند و پس از گرفتن دوش و صرف ناهار با اتوبوس راهی کرمان شدند تا از آنجا به تهران بازگردند.

ادامه مطلب

مسابقات

فرشتگان ارمغان

منتشر شده

در

ستارگان هنر ایران و فرشتگان ارمغان

ستارگان هنر ایران در کنار فرشتگان ارمغان

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران به مناسبت هفته معلول و در جهت حمایت از مبتلایان به سندرم داون در یک مسابقه فوتسال نمادین مقابل تیم فرشتگان ارمغان با نتیجه 7 بر 6 شکست خورد.

در يك روز استثنايى و درخشان، جشن بزرگ روز جهانى معلول با حضور تيم فوتبال ستارگان هنر ايران و در حمایت از بیماران سندرم داون برگزار شد. اعضاى تيم فرشتگان ارمغان كه به راستى فوتبال زيبايى ارائه دادند، بعد از پيروزى مقابل هنرمندان همگى اشك شوق ريختند و با پرچم ايران دور افتخار زدند. خوشحالى زايدالوصفى كه با هيچ معيارى قابل اندازه گيرى نبود و با هيچ ثروتى نميشد آنرا مقايسه كرد. خدارا شاكريم كه نگاه سرشار از لطفش حضور در اين روز باشكوه را براى ما مقدر كرده بود. پروردگارا باز هم منتظريم در دفتر سرنوشتمان حضور در كنار بندگان خاص ات را يادداشت كنى و اينگونه يادآور شوى كه به ما توجه دارى.

???? پروردگارا از تو سپاسگذاریم

ستارگان هنر ایران و فرشتگان ارمغان

 

⚽ مسابقه خيريه ⚽

به مناسبت روز جهانى معلول
جمعه ١٥ آذر ساعت ١١:٣٠
سالن ورزشى ايثارگران

ستارگان هنر ايران  6⃣ فرشتگان ارمغان  7⃣

گلها:
فرهاد صالحى ⚽⚽⚽⚽
امير انتظامى ⚽⚽

✅ حاضرين:
سيدجواد هاشمى، محمدرضا عيوضى، محمدرضا مهدوى، هومن جوادى، على سفلا، فرهاد صالحى، حامد كاظمى، سعيد شريف زاده، مجيد يلان، توحيد كاظمى

???? با تشكر از حضور: احسان ميرزايى، مازيار خويشوند، فرشيد ترقى، روح الله بالش آبادى، على خسروى و عباس اسماعيل بيگى

فرشتگان ارمغان

ستارگان هنر ایران و فرشتگان ارمغان

 

 

خبرگزاری صدا و سیما 

ادامه مطلب

برترین ها