با ما همراه باشید

تمرینات

تمرین با رنگ و بوی قدیم

منتشر شده

در

تمرین با رنگ و بوی قدیم

تیم فوتبال هنرمندان در تمرین ستارگان هنر ایران

تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران با حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان رنگ و بوی قدیم به خود گرفت. تیم فوتبال هنرمندان ایران با مدیریت حسین یاریار سه شنبه شب با حضور در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران حال و هوای خاصی به این تمرین بخشیدند و یاد و خاطره 17 سال کنار هم بودن را زنده کردند.

در این جلسه تمرینی مشترک بسیار جذاب و خاطره انگیز، هومن جوادی و حسین یاریار مدیران دو تیم به بحث و تبادل نظر در مورد تیمها و همچنین یادآوری خاطرات گذشته پرداختند و به تماشای تمرین تیم های خود نشستند. از اهداف بزرگ و همکاری های مشترک سخن گفتند و اینکه در کنار هم به زودی اتفاقات بزرگ و بینظیر رقم خواهند زد که در تاریخ فوتبال هنرمندان بی سابقه خواهد بود.

تمرین با رنگ و بوی قدیم - حسین یاریار در کنار هومن جوادی

بازیکنان دو تیم که همگی از دوستان و رفقای قدیمی هم می باشند در کنار هم تمرین کردند و فوتبال دستگرمی بازی کردند و هر چه بود عشق بود با رنگ و بوی قدیم.

باشگاه ستارگان هنر ایران حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان را در تمرین خود به فال نیک گرفته و این تمرینات مشترک و همکاریهای دوجانبه را ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است هومن جوادی مدیرعامل و موسس باشگاه ستارگان هنر ایران همچنین پویا امینی، محمدرضا مهدوی، هوتن جوادی، نیما نکیسا، امید زندگانی، علی عبدالمالکی، داود ناقور و …. بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در سابقه حضور چندین ساله در تیم فوتبال هنرمندان ایران را داشته و از قدیمی های تیم فوتبال هنرمندان می باشند.

حاضرین در تمرین:

سید جواد هاشمی، محمدرضا مهدوی، مجتبی ظریفیان، علی عبدالمالکی، احمد محمدی، سروش مظهری، حمید ثنایی، علی یاریار، مسعود سیفی، امیر انتظامی، فرهاد صالحی، آرمین آرمان پور، کوروش ملکی، کامیار فدوی، مجید یلان، علی ایلیا، علی سفلا، محمد ابراهیمی، محمدعلی ثنایی، محسن ایزی، مصطفی انجیله ای، احمد طاهری، فربد فروغی، علی علمدار، کیوان ساکت اف، احسان میرزایی، مهدی صالح پور، فرشید ترقی، یاشار نوایی و امید جهان و با حضور حسین یاریار و هومن جوادی

تمرین با رنگ و بوی قدیم - مسعود سیفی، هومن جوادی، حسین یاریار و محمدرضا مهدوی

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمرینات

نیما شاهرخ شاهی در تیم والیبال

منتشر شده

در

نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی به تیم والیبال ستارگان هنر ایران پیوست

اولین حضور نیما شاهرخ شاهی در تیم والیبال ستارگان هنر ایران و استقبال اعضای تیم از این بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون در دوشنبه 9 مرداد ماه 1402.

در این تمرین که بسیار جذاب و پر هیجان برگزار شد هنرمندان سرشناسی چون محسن تنابنده، منوچهر هادی، سیدعلی صالحی، هوتن جوادی، هدایت هاشمی، پویا امینی، حمید خندان، شاهین آرین، ایمان قیاسی، پیمان طالبی، حسین پورکریمی، حسین ماهینی، سامان صفاری، کیوان ساکت اف، محسن نیکو سخن، علی عبدالمالکی در کنار نیما شاهرخ شاهی حضور داشتند.

به زودی ستارگان مطرح عرصه سینما و موسیقی کشور در تمرینات تیم والیبال حاضر خواهند شد.

 

نیما شاهرخ شاهی و حسین ماهینی

نیما شاهرخ شاهی و حسین ماهینی در تمرین تیم والیبال ستارگان هنر ایران

 

ادامه مطلب

تمرینات

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

تمرینات والیبال ستارگان هنر ایران پر هیجان دنبال می شود

تمرینات منظم تیم والیبال ستارگان هنر ایران هفته ای دو شب با حضور ستارگان دنیای سینما و موسیقی بسیار جذاب و پر هیجان دنبال می شود.

حضور هنرمندانی چون: کامبیز دیرباز، منوچهر هادی، محسن تنابنده، محسن کیایی، مهران غفوریان، احمد مهرانفر، مجید واشقانی، هومن جوادی، بهنام بانی، حمید خندان، سیدجواد هاشمی، سیدعلی صالحی، هوتن جوادی، پدرام کریمی، مجتبی پوربخش، پویا امینی، سامان صفاری، ایمان قیاسی، باربد بابایی، مازیار لشنی، شاهین آرین، پیمان طالبی، امید جهان، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، علی عبدالمالکی، حسین پورکریمی، کیوان ساکت اف و … شور و هیجان خاصی به تمرینات داده است.

این تمرینات همچنان ادامه دارد و به زوی اخبار عجیب و بمب های ویژه ای در مورد این تیم خاص رونمایی خواهد شد.

تصاویری از تمرینات تیم والیبال ستارگان هنر ایران

تمرینات منظم والیبال

پدرام کریمی، سیعلی صالحی، حسین ماهینی و محسن کیایی در تمرین والیبال ستارگان هنر ایران

 

تمرینات منظم والیبال

سیدعلی صالحی، پدرام کریمی، کامبیز دیرباز، هومن جوادی، منوچهر هادی و سامان صفاری

 

تمرینات منظم والیبال ستارگان هنر ایران

بهنام بانی، پدرام کریمی، محسن تنابنده، محسن کیایی، احمد مهرانفر، منوچهر هادی و هومن جوادی

 

تمرینات منظم والیبال

پویا امینی، علی عبدالمالکی، بارب بابایی، ایمان قیاسی، حسین پورکریمی و سیدعلی صالحی

آخرین اخبار مربوط به تیم والیبال ستارگان هنر ایران را در وب سایت باشگاه و صفحات مجازی رسمی تیم دنبال کنید.

ادامه مطلب

تمرینات

کامبیز دیرباز و مهران غفوریان در جمع والیبال

منتشر شده

در

کامبیز دیرباز و مهران غفوریان در کنار محسن تنابنده

کامبیز دیرباز و مهران غفوریان تمرینات خود را در والیبال ستارگان هنر ایران آغاز کردند

تمرینات تیم والیبال ستارگان هنر ایران در حالی هفته ای دو مرتبه با حضور ستاره ها برگزار می شود که از امروز کامبیز دیرباز و مهران غفوریان هم به جمع ستارگان اضافه شدند.

سرویس های عالی غفوریان و دریافت های دیرباز در کنار بازی پر هیجان سایر هنرمندان مثل محسن تنابنده و پدرام کریمی، گرمی خاصی به تمرین داده بود و هومن جوادی که برنامه های ویژه ای را برای این تیم تازه تاسیس و پر ستاره تدارک دیده با دقت تمرین را زیر نظر داشت.

به زودی اخبار هیجان انگیزی از این تیم منتشر خواهیم کرد.

والیبال ستارگان هنر ایران

ادامه مطلب