Connect with us

تمرینات

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران آغاز شد

منتشر شده

در

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران

تمرینات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران آغاز شد

دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران که از زمان شیوع بیماری کرونا تعطیل شده بود از روز شنبه 15 شهریور ماه در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز شد.

در این تمرین اعضای قبلی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در کنار هنرمندان سرشناسی که به عنوان عضو جدید در اولین جلسه سری جدید تمرینات اضافه شده بودند تمرین بسیار خوب و با نشاطی را انجام دادند. در ابتدا ماسک های مخصوص باشگاه و لباس های جدید به بازیکنان داده شد و هنرمندان پس از انداختن عکس های ویژه آغاز تمرینات، دقایقی پای صحبت هومن جوادی مدیرعامل و نیما نکیسا مدیرفنی تیم نشستند و سپس تمرینات اولیه آماده سازی را – که در جلسه اول به دلیل دوری از آمادگی جسمانی اکثر حاضرین خیلی سبک برگزار شد – زیر نظر احمد محمدی بازیکن – مربی تیم انجام دادند.

بعد از تمرین هنرمندان در قالب دو تیم سرمه ای و زرد به فوتبال دستگرمی بسیار جذاب و پر هیجانی پرداختند که ستاره این تمرین “بهنام بانی” با سه گل و یک پاس گل بود که یکی از این گل ها از روی یک ضربه کاشته و به زیبایی زده شد. ضمنا علی ایلیا ترانه سرای موفق این روزهای موسیقی در درون دروازه موفق به مهار سه ضربه پنالتی شد که نشان از آمادگی وی میداد.

✅ حاضرین در تمرین 

در دور جدید تمرینات ستارگان هنر ایران نفرات زیر حضور داشتند:

ردیف بالا ایستاده از راست:
احسان میرزایی، هادی کاظمی، بهرنگ علوی، مهراد جم، مبین شادلو، بهنام بانی، حمید اصغری، حامد برادران، سعید سام، گرشا قباد، کوروش ملکی، مجتبی پوربخش، پویا امینی، فرزاد شیرمحمدی، بنیامین مظفری، امیر انتظامی، نیما نکیسا،  مازیار خویشوند، محمدرضا عیوضی
ردیف وسط از راست:
امید زندگانی، احمد محمدی، سیدجواد یحیوی، آرش سنجابی، علی جهان، ایلیا منفرد، کامیار فدوی، فربد فروغی، پدرام آزاد، یاسر بینام، محمدعلی صناعی، فرهاد صالحی
نشسته از راست:
احمد پورخوش، اشکان برادران، شاهین رحمانی، حامد کاظمی، آرش نوایی، دانیال عبادی، سعید شریف زاده، علی ایلیا، هادی حسینی، شاهین آرین، ناصر زینالی، ماهان عبدی، هومن جوادی و حسین شمسایی

غایبین سرشناسی که به دلیل مشغله های کاری در جلسه اول حضور نداشتند:
منوچهر هادی، امیر جعفری، پوریا پورسرخ، سیدجواد هاشمی، بابک زرین، ساعد سهیلی، سینا مهراد، مهدی ماهانی، محمد علیزاده، کاوه خداشناس، فرهاد جواهرکلام، مسعود جهانی، هوتن جوادی، علی سفلی و تعداد دیگری از هنرمندان بودند که به زودی به تمرینات اضافه خواهند شد.

 

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمرینات

تمرین با رنگ و بوی قدیم

منتشر شده

در

تمرین با رنگ و بوی قدیم

تیم فوتبال هنرمندان در تمرین ستارگان هنر ایران

تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران با حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان رنگ و بوی قدیم به خود گرفت. تیم فوتبال هنرمندان ایران با مدیریت حسین یاریار سه شنبه شب با حضور در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران حال و هوای خاصی به این تمرین بخشیدند و یاد و خاطره 17 سال کنار هم بودن را زنده کردند.

در این جلسه تمرینی مشترک بسیار جذاب و خاطره انگیز، هومن جوادی و حسین یاریار مدیران دو تیم به بحث و تبادل نظر در مورد تیمها و همچنین یادآوری خاطرات گذشته پرداختند و به تماشای تمرین تیم های خود نشستند. از اهداف بزرگ و همکاری های مشترک سخن گفتند و اینکه در کنار هم به زودی اتفاقات بزرگ و بینظیر رقم خواهند زد که در تاریخ فوتبال هنرمندان بی سابقه خواهد بود.

تمرین با رنگ و بوی قدیم - حسین یاریار در کنار هومن جوادی

بازیکنان دو تیم که همگی از دوستان و رفقای قدیمی هم می باشند در کنار هم تمرین کردند و فوتبال دستگرمی بازی کردند و هر چه بود عشق بود با رنگ و بوی قدیم.

باشگاه ستارگان هنر ایران حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان را در تمرین خود به فال نیک گرفته و این تمرینات مشترک و همکاریهای دوجانبه را ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است هومن جوادی مدیرعامل و موسس باشگاه ستارگان هنر ایران همچنین پویا امینی، محمدرضا مهدوی، هوتن جوادی، نیما نکیسا، امید زندگانی، علی عبدالمالکی، داود ناقور و …. بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در سابقه حضور چندین ساله در تیم فوتبال هنرمندان ایران را داشته و از قدیمی های تیم فوتبال هنرمندان می باشند.

حاضرین در تمرین:

سید جواد هاشمی، محمدرضا مهدوی، مجتبی ظریفیان، علی عبدالمالکی، احمد محمدی، سروش مظهری، حمید ثنایی، علی یاریار، مسعود سیفی، امیر انتظامی، فرهاد صالحی، آرمین آرمان پور، کوروش ملکی، کامیار فدوی، مجید یلان، علی ایلیا، علی سفلا، محمد ابراهیمی، محمدعلی ثنایی، محسن ایزی، مصطفی انجیله ای، احمد طاهری، فربد فروغی، علی علمدار، کیوان ساکت اف، احسان میرزایی، مهدی صالح پور، فرشید ترقی، یاشار نوایی و امید جهان و با حضور حسین یاریار و هومن جوادی

تمرین با رنگ و بوی قدیم - مسعود سیفی، هومن جوادی، حسین یاریار و محمدرضا مهدوی

ادامه مطلب

تمرینات

گزارش تمرین دوازدهم خرداد

منتشر شده

در

تمرین دوازدهم خرداد ستارگان هنر ایران

گزارش تمرین دوازدهم خرداد

شنبه شب راس ساعت 22:30 تمرین دوازدهم خرداد ستارگان هنر ایران در سالن شهدای اوین برگزار شد.

در این تمرین که با غیبت چند نفر از هنرمندان به دلیل مسافرت همراه بود، ابتدا حاضرین زیر نظر هومن جوادی و حجت کیا به بدنسازی و گرم کردن پرداختند.

سپس در قالب دو تیم قرمز و سفید فوتسال جذابی را انجام دادند که بسیار عالی و با کیفیت برگزار شد.

???? تیم قرمز (12):
هومن جوادی، احمد محمدی، سعید شریف زاده، آرش نوایی، اشکان خشایی، کوروش ملکی
⚪️ تیم سفید(9):
فرزاد شیرمحمدی، فرهاد صالحی، حجت کیا، آرمین آرمان پور، حمیدرضا صمدی، کامیار فدوی

تمرین دوازدهم خرداد ستارگان هنر ایران

 

ادامه مطلب

تمرینات

گزارش تمرین ستارگان هنر ایران با حضور بهنام بانی

منتشر شده

در

تمرین ستارگان هنر ایران با حضور بهنام بانی بعد از مدتها دوری

تمرین بیست و نهم اردیبهشت

تمرین ستارگان هنر ایران با حضور بهنام بانی بعد از مدتها دوری در سالن شهدای اوین برگزار شد.

در این تمرین پر نشاط و جذاب که با حضور چشمگیر هنرمندان برگزار گردید، ابتدا محمدرضا مهدوی تمرینات آمادگی جسمانی را انجام داد و سپس حاضرین در قالب 3 تیم بازیهای جالب و دیدنی و در عین حال پر از کرکری را انجام دادند.
نکته قابل توجه درخشش عالی محمدرضا عیوضی و همچنین بهنام بانی در تمرین بود که هر دو بعد از مدتی طولانی در تمرین حضور پیدا کرده بودند.

???? تیم قرمز:
محمدرضا عیوضی، بهنام بانی، سعید شریف زاده، اشکان خشایی، آرمین آرمان پور
⚪️ تیم سفید:
مهدی صالح پور، فرزاد شیرمحمدی، فرهاد صالحی، ایمان ابراهیمی، شاهین رحمانی
???? تیم آبی:
بابک زرین، پویا امینی، حمیدرضا صمدی، آرش نوایی، حجت کیا، حامد برادران
دروازه بانان:
کوروش ملکی، کامیار فدوی

با حضور:
هومن جوادی، محمدرضا مهدوی، کاظم برجلو، حسین شمسایی، احسان میرزایی، صمصام قدرتی

 

ادامه مطلب

برترین ها