با ما همراه باشید

تمرینات

آغاز تمرینات ویژه مسابقات ترکیه

منتشر شده

در

تمرینات ویژه مسابقات ترکیه تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

تمرینات ویژه ستارگان برای مسابقات ترکیه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران تمرینات ویژه خود را جهت آماده سازی حضور در مسابقات ترکیه آغاز کرد. این تمرینات از اولین جلسه تمرینی پاییزی و با تغییر ساعت در ورزشگاه غدیر محل تمرین دائمی تیم فوتبال ستارگان هنر ایران آغاز شد. این تمرین زیر نظر هومن جوادی با انجام تمرینات بدنسازی آغاز و به صورت فوتبال با برنامه در قالب دو تیم ادامه پیدا کرد.

در این تمرین که برخی از هنرمندان سرشناس مثل محسن تنابنده، میلاد کی مرام، بهرنگ علوی، بهرام افشاری، امیر مقاره، پویا امینی، سیدجواد هاشمی، محمدرضا علیمردانی، بهنام بانی و … به دلیل گرفتاریهای کاری و بعضا تصویربرداری فیلم ها و سریال ها غایب بودند، مجید نوروزی هنرمند محبوب و جوان کشور اولین جلسه تمرین خود را کنار سایر ستارگان برگزار کرد.

حاضرین در تمرین:

مجتبی پوربخش، شاهین آرین، امیرعباس گلاب، حمید اصغری، حسین توکلی، یاسر بینام، پدرام آزاد، فردین ناجی، گرشا قباد، حمیدرضا صمدی، مجید نوروزی، فرهاد صالحی، کیوان ساکت اف، فربد فروغی، علی سفلی، محسن ایزی، سپهر غفارپور، بابک کمانگیر، امیر تهرانی، علی ایلیا، کوروش ملکی، امیر حیدری، کامیار فدوی، احمد پورخوش، محمد علی صناعی، مهدی فرزانه و حسین شمسایی

مدیر و مربی: هومن جوادی
عکاس: فرشید ترقی
پزشکیار: امید فرزانه

ستارگان هنر ایران در تمرینات ویژه مسابقات ترکیه

هومن جوادی، امیرعباس گلاب، مجتبی پوربخش، کیوان ساکت اف، حمید اصغری، فردین ناجی، گرشا قباد

ادامه مطلب
برای ثبت دیدگاه کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمرینات

یادبود پدر مرحوم پویا امینی در تمرین

منتشر شده

در

یادبود پدر مرحوم پویا امینی در تمرین

ستارگان هنر ایران یاد و خاطره پدر مرحوم پویا امینی را گرامی داشتند

شنبه شب 18 دی ماه 1400 مراسم یادبود پدر مرحوم پویا امینی در تمرین سالن تیم فوتبال ستارگان هنر ایران برگزار شد. در این جلسه تمرینی که با کسب اجازه از پویا امینی هنرمند با سابقه سینما و تلویزیون و از اعضای اصلی و قدیمی تیم که در هفته گذشته پدر بزرگوارش را بر اثر عوارض ناشی از بیماری سرطان روده از دست داده بود برگزار شد، هنرمندان با عرض تسلیت به پویای عزیز یاد و خاطره پدر مرحومش را گرامی داشته و برای شادی روح ایشان و آرامش خانواده اش دعا کردند.

توضیح اینکه مرحوم حسن امینی پدر پویا امینی در بسیاری از مواقع در تمرینات و مسابقات تیم فوتبال ستارگان هنر ایران حضور می یافتند و با اعضای تیم به خوش و بش می پرداختند.

باشگاه ستارگان هنر ایران ضمن عرض تسلیت به خانواده امینی، برای آن مرحوم علو درجات و برای خانواده محترمش صبر و شکیبایی از درگاه پروردگار یکتا خواستار است.

روحش شاد و یادش گرامی

یادبود پدر مرحوم پویا امینی در تمرین

هومن جوادی، امید صدری، پویا امینی، حسین شمسایی

ادامه مطلب

تمرینات

علی انصاریان هم از بین ما رفت

منتشر شده

در

علی انصاریان هم از بین ما رفت

یادبود علی انصاریان و مهرداد میناوند در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران

علی انصاریان هم از بین ما رفت. این جمله تلخ اولین جمله ای بود که در تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران بین هنرمندان رد و بدل می شد. بعد از چهارشنبه تلخ هفته گذشته که مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت، این چهارشنبه نیز علی انصاریان عزیز فوتبالیست با تعصب گذشته و بازیگر مهربان و دوست داشتنی این روزها رخت از جهان بست و ناباورانه و با مشیت الهی ننه علی را تنها گذاشت.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

تمرین تیم فوتبال ستارگان هنر ایران نیز همچون پنجشنبه گذشته اینبار تحت تاثیر درگذشت علی انصاریان برگزار شد و در ابتدای تمرین با حضور اعضای تیم و مهمانان عزیزی چون اصغر همت و میرطاهر مظلومی یادبود کوچکی برای این دو عزیز از دست رفته برگزار شد و هنرمندان در کنار تابلو عکس کوچک اما نافذ این دو یار افتخاری تیم فوتبال ستارگان هنر ایران شمع روشن کردند و به یادشان سخن گفتند. هومن جوادی، اصغر همت، میرطاهر مظلومی، منوچهر هادی، محمدرضا عیوضی، پویا امینی و محمدرضا مهدوی در گرامیداشت علی و مهرداد صحبت کردند و متفق القول یادآور شدند که ای کاش تا وقتی زنده هستیم قدر یکدیگر را بدانیم و در مقابل هم گذشت کنیم که هیچ چیز ارزش دوستی ها و همراهی های صادقانه را ندارد.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

آری، علی انصاریان هم از بین ما رفت و چه آسان این روزها این چنین جملاتی را تکرار میکنیم.

علی انصاریان هم از بین ما رفت

 

ادامه مطلب

تمرینات

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

منتشر شده

در

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

تمرینات منظم با تعداد محدود در روزهای پنجشنبه

تیم فوتبال ستارگان هنر ایران در پنجشنبه های دوست داشتنی تمرینات منظمی را با تعداد نفرات محدود برگراز می کند. با توجه به اینکه حضور در تیم فوتبال ستارگان هنر ایران مود توجه و استقبال بسیاری از هنرمندان عرصه های مختلف سینما و موسیقی قرار گرفته و این تیم هم اکنون چیزی حدود 100 هنرمند را در عضویت دارد، با تصمیم هومن جوادی مدیرعامل تیم در پایان هفته که به “پنجشنبه های دوست داشتنی” نامگذاری شده، تمرینات خاصی با تعداد محدودی از اعضا برگزار میگردد.

در این تمرین تعدادی از اعضا بطور ثابت و همیشگی حضور دارند و تعدادی نیز در هر هفته با صلاحدید کادر فنی تغییر می کنند تا هم هنرمندان جدید خود را در کنار قدیمی تر ها محک بزنند و هم ترکیب مطمئنی از تیم به دست آید. 

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

پنجشنبه های دوست داشتنی ستارگان هنر ایران

ادامه مطلب